Sensacyjna nowa książka o Meghan Markle! Wpadała w furię, udawała działalność charytatywną?!

i

Autor: AP Sensacyjna nowa książka o Meghan Markle! Wpadała w furię, udawała działalność charytatywną?!

Skandal

Sensacyjna nowa książka o Meghan Markle! Wpadała w furię, udawała działalność charytatywną?!

2022-07-18 13:20

To będzie jeden z największych skandali w rodzinie królewskiej! Jeden z najostrzejszych brytyjskich dziennikarzy śledczych zabrał sie za temat Meghan Markle i księcia Harry'ego. Książka zatytułowana "Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami" ukaże się już w czwartek, 21 lipca. Pierwsze informacje o tym, co napisał Tom Bower, są sensacyjne. Meghan Markle została oskarżona między innymi o kłamstwa na temat swojej działalności charytatywnej.

Meghan Markle i książę Harry tematem sensacyjnej książki Toma Bowera. "Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami"

Meghan Markle i książę Harry raz po raz dostarczają mediom pożywki do nowych plotek na swój temat. O ich podobno aroganckim zachowaniu krążą legendy. Ile jest w nich prawdy? Według brytyjskiego pisarza Toma Bowera - bardzo wiele. Jeden z najostrzejszych brytyjskich dziennikarzy śledczych zabrał sie za temat Meghan Markle i księcia Harry'ego. Książka zatytułowana "Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami" ukaże się już w czwartek, 21 lipca. Pierwsze informacje o tym, co napisał Tom Bower, są sensacyjne. Autor opisał między innymi zakulisowe spory, jakie towarzyszyły powrotowi Meghan Markle z mężem na Wyspy Brytyjskie podczas niedawnych obchodów 70. rocznicy panowania Elżbiety II. Podobno Harry i jego żona usilnie lobbowali za tym, by podczas uroczystości pojawić się na balkonie Pałacu Buckingham u boku królowej, Kate i Williama, choć przecież dobrowolnie i dawno temu zrezygnowali z ról pracujących członków rodziny królewskiej. Książę Karol według Bowera blokował wszystkie te starania i zrobił wszystko, by uciekinierzy z rodziny królewskiej nie znaleźli się w centrum jubileuszowych obchodów, co podobno doprowadziło Meghan i jej męża do furii.

Szokujące słowa Elżbiety II o Meghan Markle. "Dzięki Bogu"

Nie byli mile widziani także na pogrzebie księcia Filipa, który odbył się zaledwie miesiąc po udzieleniu przez Meghan i Harry'ego sensacyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey. Według Toma Bowera na wieść o tym, że Meghan nie przyleci na pogrzeb, Elżbieta II odpowiedziała: "Dzięki Bogu". Ale to nie wszystko. Bower odsłonił też kulisy powstawania okładkowego artykułu o Meghan w "Vanity Fair".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Upały i pożary zabiły ponad TYSIĄC osób w Europie! Hiszpania i Portugalia płoną

PRZECZYTAJ TAKŻE: Emily Ratajkowski się ROZWODZI! Powodem ZDRADA?! Sensacyjne informacje

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan Markle udawała działalność charytatywną? Kulisy powstania okładki w "Vanity Fair"

W 2017 roku, jeszcze przed ślubem Markle z księciem Harrym, Amerykanka pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu. Tytuł brzmiał: "She's just wild about Harry", czyli "Po prostu szaleje za Harrym". Meghan była wściekła, gdy zobaczyła tę okładkę. Wcześniej domagała się, aby z wywiadu zniknęły wszelkie wzmianki o Harrym, bo "nie chciała być postrzegana przez pryzmat swoich związków". A przecież było oczywiste, że to nie serial "Suits" przyniósł jej międzynarodową sławę... Najciekawsze jest to, jak chciała przedstawić się Meghan w artykule. Domagała się według Bowera, by podpisać ją jako "aktywistkę i filantropkę", ale był jeden problem: "Redaktorzy Vanity Fair mimo starań nie dopatrzyli się śladów żadnej istotnej działalności charytatywnej" w tym, co robiła wówczas Meghan.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle ma nowe przezwisko w Kalifornii! Mieszkańcy ujawniają, na co wydaje fortunę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowa mutacja koronawirusa Centaurus już w Europie! Lekarze nie wiedzą, jaka będzie śmiertelność

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey