Wyniki Lotto: Sypnął 4 zł więcej za zakupy, wyszedł z milionami. Ten szczęściarz rozbił bank pieniędzy

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk Wyniki Lotto: Sypnął 4 zł więcej za zakupy, wyszedł z milionami. Ten szczęściarz rozbił bank pieniędzy

Ustawił się do końca życia!

Wyniki Lotto: Sypnął 4 zł więcej za zakupy, wyszedł z milionami. Ten szczęściarz rozbił bank pieniędzy

2023-08-10 10:09

Wyniki Lotto potrafią przyprawić o zawrót głowy! Wtorek, 8 sierpnia to data, którą jeden z mieszkańców Zielonej Góry zapamięta na bardzo długo. To właśnie w tym dniu jego życie dosłownie wywróciło się do góry nogami. Wyjście do niewielkiego osiedlowego sklepu sprawiło, że w jednej chwili stał się multimilionerem! Jak to się stało? Powód jest prosty - trafił szóstkę w Lotto!

W tym przypadku recepta na finansowy i życiowy sukces okazała się banalnie prosta. Mieszkaniec Zielonej Góry postanowił zainwestować w swoje szczęście i punkcie Lotto w sklepie przy ul. Wojska Polskiego zakupił kupon do gry w Lotto, zawierając zakład metodą "chybił trafił". I zdecydowanie nie chybił, gdyż zaznaczone na kuponie liczby: 26, 32, 33, 35, 43 i 46 pokrywały się z tymi, które padły podczas wtorkowego losowania. Szczęśliwy gracz rozbił w ten sposób kumulację i wygrał 7 758 389,30 zł.

Co można zrobić z taką fortuną? Możliwości są wręcz nieograniczone. Za takie pieniądze można nie tylko kupić dom, samochód czy wybrać się w podróż dookoła świata, ale też można pławić się w luksusach niemal do końca życia.

"Szóstka", która padła we wtorek jest już siódmą odnotowaną w Zielonej Górze.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Sonda
Grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"