SUPER EXPRESS.pl mężczyzna podróże Bilety PKP ZNIŻKI: Bilet Podróżnika 69 i 99 zł - GDZIE OBOWIĄZUJE, co daje, dane wakacje 2011

Bilety PKP ZNIŻKI: Bilet Podróżnika 69 i 99 zł - GDZIE OBOWIĄZUJE, co daje, dane wakacje 2011

04.07.2011, godz. 18:58
TLK
TLK foto:

Bilet Podróżnika umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami TLK od godz. 19 w piątek do godz. 6 w poniedziałek. Niezależnie od odległości przejazd w klasie 2 kosztuje 69 zł, w klasie 1- 99 zł.

Bilet podróżnika - wszystkie informacje

RODZAJ

Bilet Podróżnika jest biletem imiennym, należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz numer
dokumentu ze zdjęciem, stwierdzającego jego tożsamość

CENA

69 zł lub 99 zł

GDZIE OBOWIĄZUJE

Bilet Podróżnika umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów wszystkimi pociągami Twoich Linii Kolejowych (TLK), w wagonach z miejscami do siedzenia.

Przeczytaj koniecznie: Bilety PKP ZNIŻKI: Bilet Turystyczny - 35 i 65 zł - GDZIE OBOWIĄZUJE, co daje, dane wakacje 2011

JAK DZIAŁA

Zwykle obowiązuje od godziny 19.00 w piątek do 6.00 w poniedziałek (tzn. przejazd na podstawie tego biletu musi zakończyć się najpóźniej o godz. 6.00 pierwszego dnia roboczego, następującego po dniach wolnych od pracy, np. jedziesz w piątek po 19.00 i wracasz w poniedziałek przed 6.00). Wszystkie soboty traktowane są jako dzień wolny od pracy. Jeśli bezpośrednio przed lub po weekendzie wypada dzień świąteczny ustawowo wolny od pracy, wówczas ważność tego biletu jest odpowiednio dłuższa.

GDZIE NIE DZIAŁA

W pociągach Ex, EIC, EC lub  innego przewoźnika.

EWENTUALNE DOPŁATY

W przypadku przejazdu pociągiem TLK w wagonie klasy 1 należy zakupić miejscówkę w cenie 6 zł (obowiązkowa rezerwacja miejsc)


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: