SUPER EXPRESS.pl mężczyzna podróże Bilety PKP ZNIŻKI: Bilet Ty i raz, dwa, trzy- GDZIE OBOWIĄZUJE, co daje, dane wakacje 2011

Bilety PKP ZNIŻKI: Bilet Ty i raz, dwa, trzy- GDZIE OBOWIĄZUJE, co daje, dane wakacje 2011

04.07.2011, godz. 19:37
REGIO
REGIO foto:

Oferta Przewozów Regionalnych dla małych grup do 4 osób w pociągach REGIO i interREGIO lub REGIOekspres. Pierwsza osoba kupuje bilet w normalnej cenie a kolejne płacą nawet 1/3 ceny.

Bilet Raz, dwa, trzy- wszystkie informacje

RODZAJ

Bilet raz, dwa, trzy w przypadku gdy, osoba odbywająca przejazd na podstawie ulgowego biletu, zobowiązana jest posiadać w pociągu odpowiedni dokument poświadczający to uprawnienie.

CENA

Dla pierwszej osoby – bilet jednorazowy z opłatą według taryfy normalnej lub z zastosowaniem
ulgi ustawowej: 37%, 49%, 78%, 100%. Dla pozostałych osób – bilet jednorazowy wydany wg taryfy RAZEM. Odprawy tych osób
dokonuje się na podstawie jednego biletu.

GDZIE OBOWIĄZUJE

Oferta obejmuje dowolne relacje w pociągach REGIO i interREGIO lub REGIOekspres, z wyłączeniem pociągów objętych taryfą specjalną. Bez problemu z promocji mogą skorzystać osoby przewożące wózek dziecięcy, rower lub psa – muszą jednak pamiętać o kupnie dodatkowego biletu ze zryczałtowaną opłatą.

JAK DZIAŁA

Dla od dwóch do czterech osób odbywających podróż w tej samej relacji, klasie i rodzaju pociągu, które nie korzystają z ulg: 33%, 50% lub innych ofert przewoźnika. Pierwsza osoba kupuje bilet w normalnej cenie a kolejne płacą nawet 1/3 ceny.

GDZIE NIE DZIAŁA

W pociągach objętych taryfą specjalną - informację na ten temat można uzyskać w kasie i na wywieszkach na dworcu.

EWENTUALNE DOPŁATY

Osoby przewożące wózek dziecięcy, rower lub psa – muszą jednak pamiętać o kupnie dodatkowego biletu ze zryczałtowaną opłatą

autor: Rafał Olczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: