Ostre kobiece fantazje

13.08.2008, godz. 11:35
Jeżeli myślicie, że wszystkie kobiety to romantyczki marzące jedynie o długich spacerach i kolacjach przy świecach, jesteście w błędzie!

Kobiety też miewają odważne fantazje seksualne. Magazyn CKM przedstawia te, do których panie się przyznały.

Fantazje seksualne kobiet:

 1. Chce być podglądana podczas uprawiania seksu. Większość kobiet ma lekkie odchylenie ekshibicjonistyczne - kiedy twoja dziewczyna szarżując w łóżku zamyka oczy, może wyobrażać sobie, że właśnie wprawia w zdumienie podglądającego was sąsiada. Lub sąsiadkę.

2. Pragnie, abyś był brutalny. Tak naprawdę każda kobieta marzy czasem, abyś ją sponiewierał. Chociaż mówi, że podobają jej się wyłącznie anorektyczni inteligenci z mgłą zadumania w oczach, śni np. o krzepkim siłaczu, który wytarga ją za włosy, rzuci na łóżko i podrze na strzępy jej sukienkę. Co ciekawe, wyobraża sobie, że to nie będzie bolało.

3. Śni o seksie z nieznajomym. Następnym razem, gdy będziesz stał w zatłoczonym autobusie, przyciśnięty do piersi jakiejś pięknej dziewczyny, wiedz, że ona niemal na pewno marzy o szybkim numerku z tobą. Ale gdybyś chciał ją zaprosić do siebie na herbatę, licz się z tym, że na pewno spotkasz się z gwałtowną odmową. Może boleć.

4. Tęskni za seksem grupowym. Fantazjuje na przykład, że leży naga na dywanie, a wokół niej uwijają się dziesiątki facetów, którzy całują, pieszczą, liżą, głaszczą, ugniatają i szczypią jej piersi, uda, usta, łono, szyję, twarz, uszy. Wszyscy naraz i wszystko naraz. Zaskoczony?

5. Marzy jej się seks z kolegą z pracy, który czymś jej zaimponował. Tą osobą może być nawet młody, sympatyczny sprzątacz lub portier, który umył jej kubek. Marzy też o krótkim spięciu z szefem.

6. Chętnie zrobiłaby to w miejscu publicznym.
Albo w wersji hard (w ulubionym pubie), albo w wersji soft, prezentując jedynie swe wdzięki na balkonie. Pragnienie pokazania światu swego ciała, jest jednym z najpowszechniejszych marzeń kobiety.

7. Pragnie seksu ze sławną osobą. Dlatego nie opuści żadnego filmu z ulubionym aktorem i kupuje masowo pisma plotkarskie o życiu sławnych ludzi. Czyta naszą stronę? Pewnie też!

8. Chce seksu z inną kobietą. Z ciekawości, by dowiedzieć się jak to jest, kiedy pieści się łono bądź piersi partnerki.

9. Śni o tzw. seksie ekstremalnym. W dzisiejszym świecie jak nigdy dotąd widać rywalizację i ostrą walkę o dominację, której nie unikają również kobiety. Ma to oczywiście swoje odbicie w ich fantazjach. I tak kobiety, zajmujące kluczowe stanowiska, często wyobrażają siebie jako „ofiary”, zaś sekretarki menedżerów lub gospodynie chętnie wystąpiły w roli siły dominującej.

tagi: kobieta SEKS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: