ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ania Bałon będzie jeszcze grubsza?! Już się nie odchudza

Ania Bałon będzie jeszcze grubsza?! Już się nie odchudza

02.06.2013, godz. 09:11
ANIA BAŁON
W programie Top Model 2 Ania Bałon mogła się pochwalić szczupłą figurą. To niestety niedawno się zmieniło... foto: AKPA

Ania Bałon miała być gwiazdą programu o odchudzaniu. Zdesperowana finalistka Top Model 2 chciała zrobić karierę na swojej nadwadze, bo w modelingu jej nie wyszło. Jednak i tym razem musi zmienić swoje plany. Bałon miała kolejny wypadek i kończy z odchudzaniem. Czy coś w końcu jej się uda?

Ostatnio Ania Bałon, finalistka Top Model 2, sporo przytyła. Chciała to wykorzystać i wymyśliła, że stworzy program, w którym pokazałaby, w jaki sposób się odchudza i wraca o formy. Liczyła chyba na to, że program pozwoli jej zrobić karierę, skoro z modelingu nic jej nie wyszło.

>>> Ania Bałon będzie jeszcze grubsza? Już się nie odchudza!

Jednak i tym razem musi zapomnieć o swoich planach, bo złamała sobie palec... - O ładnie! Na urodziny złamałam palec u nogi!  ortopeda nie miał serca drugi raz zakładać mi gips ale za to codziennie od rana do wieczora mam nosić buty na twardej podeszwie, np glany lub martensy  Po 4 - 6 tygodniach ma się zrosnąć i mogę działać ale na razie żadnego biegana, przeciążeń itp :(( ZNOWU... - napisała Ania na Facebooku.

Dlaczego finalistka Top Model przytyła?

Finalistka Top Model miała wypadek podczas uprawiania sportu. Gdy biegała, pękła jej torebka stawowa w kostce. Przez kilka tygodni Ania miała nogę w gipsie, a potem musiała poddać się rehabilitacji. To wszystko sprawiło, że modelka nie mogła ćwiczyć i dbać o swoją sylwetkę. Teraz przyszła pora na powtórkę z rozrywki.

"Modelka" jednak nie musi się martwić. Zawsze może zrobić program o swoich wypadkach.

>>> TOP MODELKA Ania Bałon: Będę się odchudzać na oczach Polaków!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: