ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik NAGRALI PIOSENKĘ tu i teraz YOUTUBE

Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik NAGRALI PIOSENKĘ tu i teraz YOUTUBE

05.07.2012, godz. 10:13
Tatiana Okupnik, Dawid Podsiadło
foto: YouTube

Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik nagrali razem piosenkę. Premiera odbędzie się 15 lipca podczas koncertu na warszawskim Torwarze. My jednak prezentujemy Wam utwór Tatiany i Dawida już teraz! Zobaczcie i oceńcie - będzie hit?

Tatiana Okupnik nagrała wraz ze swoim podopiecznym, Dawidem Podsiadło, utwór! Piosenka Tu i teraz będzie miała premierę 15 lipca podczas koncertu na warszawskim Torwarze.

Oto jak komentują współpracę:

- Pierwszy raz usłyszałam Dawida podczas castingów do programu X-Factor w Zabrzu. Od razu wiedziałam, że ten chłopak ma ogromny talent i jeden z najpiękniejszych męskich głosów jakie w życiu słyszałam. Z czasem okazało się, że oprócz tego, że jest wokalistą z niesamowitą muzyczną wrażliwością to jest też chłopakiem, z którym można...dużo zjeść. Podczas tworzenia utworu w studio interesowały nas tylko dwie rzeczy: muzyka i jedzenie - komentuje Tatiana.

- Gdy zaczęliśmy z Tatianą rozmawiać o możliwości nagrania duetu poczułem się naprawdę wyjątkowo. Pomyślałem, że czeka mnie niesamowita przygoda i nie myliłem się - dodaje Dawid.

A teraz czas na piosenkę, odsłuchajcie i oceńcie:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: