ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Jula Fabiszewska drogo zapłaciła za swój sukces w Internecie

Jula Fabiszewska drogo zapłaciła za swój sukces w Internecie

02.08.2012, godz. 02:00
Jula Fabiszewska
Jula inaczej niż Doda czy Edyta Górniak rozpoczęła swoją muzyczną karierę. 22-latka po prostu nagrała utwór Za każdym razem i wrzuciła go do sieci. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Jej przebój wysłuchało ponad milion użytkowników. Wokalistka króluje na listach przebojów i wzięła także udział w Bitwie na głosy. foto:

Piosenkarka Jula Fabiszewska (21 l.), zdobywczyni dwóch statuetek na ostatniej gali ESKA Music Awards, zapłaciła za sukces wysoką cenę. Okazuje się, że wielu jej znajomych z czasów szkolnych po prostu się od niej odwróciło. Pozazdrościli jej sukcesu hitu "Za każdym razem", który obejrzało 11 mln internautów!

- Niektórzy nie zwrócili na to uwagi w ogóle, a niektórzy z dnia na dzień przestali się do mnie odzywać. Nie wiem, z czego to wynika - przyznała gwiazda w rozmowie z "Super Expressem".

Jula jednak nie ogląda się za siebie i z dumą zapowiada premierę swojej płyty. - Będzie bardzo gitarowa, bo jestem zakochana w gitarach. Inspiracje do tekstów czerpałam z otoczenia i ludzi, którzy się w nim znajdują - zdradza młoda wokalistka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: