ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata ROZENEK naprawdę ma 34 LATA. Mamy DOWÓD!

Małgorzata ROZENEK naprawdę ma 34 LATA. Mamy DOWÓD!

12.11.2012, godz. 14:00
Rozenek! Mamy dowód!
foto:

Zawiść ludzka nie zna granic! Boleśnie przekonała się o tym Małgorzata Rozenek (34 l.). Jej sukces razi w oczy, dlatego wymyślane są co chwila nowe plotki na jej temat. Choćby o tym, że niby odejmuje sobie 10 lat. "Super Express" ma niezbity dowód, który potwierdza wiek Perfekcyjnej Pani Domu. Ona naprawdę ma 34 lata.

Źródło: Marta Kawczyńska
se24.tv

Każdy wie, że wiek dla kobiety jest niezwykle drażliwym tematem. Dlaczego więc zawistnicy postarzyli Małgosię Rozenek i to o 10 lat? Rozpowiadali na warszawskich salonach swoje rewelacje, które potem trafiały do Internetu i tak nieszczęście gotowe!

"Ona ma 43 lata, może nawet 45" - donosili rzekomi znajomi gwiazdy TVN. Na portalach powstawały przeróżne dyskusje dotyczące wieku Małgosi. - Jeśli to komuś poprawi samopoczucie, to mam 50 lat - mówiła poirytowana Rozenek i cierpiała w milczeniu.

"Super Express" nie mógł przyglądać się temu obojętnie. Mamy dowód! Z dokumentu tożsamości Małgosi wynika niezbicie, że Perfekcyjna Pani Domu nie kłamała. Urodziła się w 1978 roku i jakkolwiek by nie liczyć - ma 34 lata.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: