ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy MUST BE THE MUSIC 5, odc. 2. Hubert Bąk ZACHWYCIŁ jurorów i widzów

MUST BE THE MUSIC 5, odc. 2. Hubert Bąk ZACHWYCIŁ jurorów i widzów

03.03.2013, godz. 23:28
must be the music
foto: Facebook

MUST BE THE MUSIC 5, odcinek 2. już za nami! Nie da się ukryć, że w tym odcinku było sporo emocji i mnóstwo utalentowanych uczestników! Jurorzy i widzowie najbardziej zachwyceni byli 12-letnim Hubertem Bąkiem i Ellie. Ich serca podbił także duet Czarno to Widzę i grupa Materia. Co jeszcze się działo w 2. odcinku MUST BE THE MUSIC?

W niedzielę, 03.03.2013, zobaczyliśmy 2. odcinek 5. edycji MUST BE THE MUSIC! Co się w nim działo? Przede wszystkim na scenie wystąpiło mnóstwo utalentowanych uczestników, a wśród nich 12-letni Hubert Bąk, który zachwycił swoim głosem, śpiewając utwór EUPHORIA - Loreen. Publiczność szalała, a jurorzy nie szczędzili Hubertowi pochwał i miłych słów.

Równie duże wrażenie na jurorach wywarła grupa Materia, Sayes oraz Singin' Birds. Ta ostatnia grupa podbiła serce Łozo, który stwierdził, że są dla niego finalistami!

Nie obyło się także bez kłótni jurorów. Wszystko przez występ zespołu Duch, który zbulwersował Korę! Jurorka stwierdziła, że nikt normalny nie mógł stworzyć takiej muzyki i ona już woli zespół Boys.

A Wy oglądaliście 2. odcinek MUST BE THE MUSIC? Kto Wam się najbardziej podobał?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: