ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Natalia Siwiec uprawia DUŻO SEKSU, żeby utrzymać FIGURĘ

Natalia Siwiec uprawia DUŻO SEKSU, żeby utrzymać FIGURĘ

03.07.2012, godz. 21:36
natalia siwiec
foto: Facebook

Natalia Siwiec w wywiadzie z portalem MILION KOBIET opowiedziała o swojej diecie. Okazało się, że MISS EURO 2012 jest zwolenniczką zdrowego odżywiania, ale nie potrafi odmówić sobie słodyczy. Modelka przyznała również, że jej sposobem na utrzymanie idealnej sylwetki jest częste uprawienie seksu.

Natalia Siwiec udzieliła wywiadu portalowi MILION KOBIET. Podczas rozmowy wyznała swoją złotą myśl. Zapytana o to, jak znosi popularność odpowiedziała:

- Doskonale! Mam do tego duży dystans, ale potrafię też cieszyć się tą chwilą...w życiu piękne są tylko chwile, a te ulotne są jak motyle.

Natalia przyznała, że od 10 roku życia chciała pozować do obrazów. Pragnienie przerodziło się w chęć pozowania do zdjęć, a w realizacji marzenia wspierali ją rodzice.

- Wierzyli we mnie i pomagali finansowo, bym mogła jeździć na castingi i rozbudowywać swoje portfolio. Pomimo, że w domu nigdy się nie przelewało, zawsze oddawali mi ostatnie pieniądze. Prawdę mówiąc moja kariera modelingu wystrzeliła dopiero po pierwszej publikacji moich zdjęć w magazynie CKM. Wtedy rozdzwoniły się telefony i pojawiły się zlecenia.

Miss Euro 2012 opowiedziała również o swojej diecie i sposobie dbania o figurę. Okazało się, że nowa celebrytka jest uzależniona od łakoci.

- Jestem zwolenniczką bardzo zdrowego jedzenia, jednak uzależnioną od słodyczy. Rano koniecznie wypijam szklankę wody z cytryną. Raz do roku robię detoks. Od jakiegoś roku regularnie biegam, ćwiczę pilates oraz jogę... do tego wszystkiego dużo seksu.

Jakie są wymiary modelki? - Mam 170 cm wzrostu. A reszta to 87-59-90 (biust-talia-biodra) - powiedziała Siwiec.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: