ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017 w TVP - transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017 w TVP - transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

18.02.2017, godz. 20:08
Eurowizja 2017
foto: materiały prasowe

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017 to koncert, podczas którego wybrany zostanie reprezentant Polski na Eurowizji w Kijowie. Kiedy i o której godzinie rozpocznie się transmisja Krajowych Eliminacji? Sprawdź już teraz!

Krajowe Eliminacje do Eurowizji 2017 odbędą się 18 lutego. Kandydatów na reprezentanta Polski na Eurowizji oceniać będzie 5-osobowe jury w składzie: Krzesimir Dębski, Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, Włodek Pawlik oraz Robert Janowski. Koncert poprowadzi Artur Orzech. W przerwie między występami kandydatów na Eurowizję show zrobi Doda oraz Olivia Wieczorek, która reprezentowała Polskę w Eurowizji dla dzieci.

Krajowe Eliminacje do Eurowizji  2017 - transmisja

Gdzie i o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić Krajowych Eliminacji do Eurowizji? Transmisja koncertu została zaplanowana na sobotę 18 lutego na godzinę 20:30. Krajowe Eliminacje do Eurowizji wyemituje TVP 1. Jak wiadomo, od momentu opublikowania regulaminu do Krajowych Eliminacji, połowa decyzji o tym, kto pojedzie do Kijowa będzie zależeć od panelu jurorskiego. Druga połowa - od widzów.

ZOBACZ: Eurowizja 2017. Alicja Ruchała będzie reprezentować Polskę?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: