ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Spider-Man: Homecoming. Ujawniono nowego wroga!

Spider-Man: Homecoming. Ujawniono nowego wroga!

06.09.2016, godz. 12:07

Nowy Spider-Man zmierzy się z co najmniej dwoma wrogami, którzy do tej pory nie zadebiutowali na srebrnym ekranie. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których fani od razu rozpoznali komiksowego złoczyńcę. Kto jest nowym wrogiem Spider-Mana? Sprawdź!

Szokująca wiadomość dla fanów ekranizacji komiksów Marvela! I to dosłownie! Jak wynika ze zdjęć z planu filmu "Spider-Man: Homecoming", nowym przeciwnikiem Spidey'a będzie Shocker! W złoczyńcę wcieli się prawdopodobnie Bokeem Woodbine. Nowy Spider-Man odgrywany przez Toma Hollanda, będzie musiał się zmierzyć z co najmniej dwoma złoczyńcami. Głównym antagonistą ma być bowiem Vulture grany przez Michaela Keatona. Filmowy Shocker ma strój podobny do komiksowej wersji tej postaci. Możliwe, że zostanie on udoskonalony komputerowo.

Shocker zadebiutował w komiksach Marvela dość wcześnie. Po raz pierwszy pojawił się w 46 numerze "The Amazing Spider-Man" z 1967 roku. Tak naprawdę nazywa się Herman Schulz. Szybko został włamywaczem. Po kilku odsiadkach. Postanowił zbudować sobie kostium, który pozwala kontrolować fale wstrząsowe. Jako Shocker, za pomocą specjalnych rękawic mógł z łatwością otwierać sejfy, a także posługiwać się nimi jako bronią. Spider-Man schwytał Shockera. Od tej pory ścianołaz stał się jego wrogiem.

Jak Wam się podoba nowy przeciwnik Spider-Mana?

Zobacz: Spider-Man: Homecoming zapowiada się obiecująco! Zobacz zdjęcie z planu!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: