ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Sztuka kochania czy Ciemniejsza strona Greya? Polacy już wybrali!

Sztuka kochania czy Ciemniejsza strona Greya? Polacy już wybrali!

16.03.2017, godz. 14:34
Sztuka kochania
foto: materiały prasowe

Polska "Sztuka kochania" lepsza od hollywoodzkiej produkcji "Ciemniejsza strona Greya". Okazuje się, że w tym sezonie Polacy częściej wybierali się na film wyreżyserowany przez Marię Sadowską, niż na ekranizację popularnej powieści erotycznej.

"Sztuka Kochania" podbiła w tym roku polskie kina. Zgromadziła większą publiczność niż takie filmy, jak „Sing”, „Ciemniejsza strona Grey’a” czy „La la land”. Historię Michaliny Wisłockiej można wciąż oglądać w kinach w całej Polsce, a już 31 marca wejdzie na ekrany kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Nie tylko film, ale i sama muzyka z filmu cieszy się popularnością. Po sukcesie płyty CD na rynku ukazał się soundtrack do filmu w postaci dwupłytowego wydawnictwa na winylu. O oprawę muzyczną zadbał JIMEK, czyli Radzimir Dębski, który od wielu lat komponuje muzykę do filmów, seriali, festiwali, spotów reklamowych oraz spektakli teatralnych

Film Marii Sadowskiej z Magdaleną Boczarską, Piotrem Adamczykiem, Erykiem Lubosem i Justyna Wasilewską w rolach głównych, to opowieść o kobiecie, która rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała - wydając książkę “Sztuka kochania” - życie seksualne całego kraju. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

ZOBACZ: Marysia Sadowska ocenia: "Wygolone c*pki, penisy, biusty, nieustające orgazmy, wytryski - to nie jest prawda!"

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: