ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Wonder Woman - ostateczny zwiastun filmu trafił do sieci

Wonder Woman - ostateczny zwiastun filmu trafił do sieci

08.05.2017, godz. 15:42
Wonder Woman Trailer
foto: PrintScreen YouTube

Oficjalny zwiastun filmu ostatecznie trafił do sieci po ukazaniu się serii klipów. Film pokaże genezę kultowej Wonder Woman.

"Wonder Woman" dzieje się w czasie I Wojny Światowej. "Zanim stała się Wonder Woman [Gal Gadot -przyp. red.], była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę." głosi opis dystrybutora. "Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie."

Zwiastun pokazuje m.in. dzieciństwo superbohaterki, której matka, Królowa Hippolyta [Connie Nielsen], tłumaczy małej Dianie, że "walka nie czyni z niej bohaterki". Można go obejrzeć poniżej:

Na ekranie ujrzymy takich aktorów jak David Thewlis, Said Taghmaoui, Elena Anaya i Ewen Bremner. Kamerą operowała Patty Jenkins, a za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg. Polska premiera filmu zapowiedziana jest już na 2 czerwca 2017.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: