Super Express» Rozrywka» Plotki» Ewa MINGE grozi: ROZBIORĘ SIĘ. Ewa Minge, nago, operacje plastyczne, EWA MINGE OPERACJE PLASTYCZNE, EWA MINGE OPERACJE, OPERACJE EWY MINGE, EWA MINGE NAGO, MINGE NAGO, PROJEKTANTKA EWA MINGE, BOTOKS, EWA MINGE ROZBIERZE SIĘ

Ewa MINGE grozi: ROZBIORĘ SIĘ

Projektantka Ewa Minge (46 l.) to znana postać show-biznesu. Jest kobietą sukcesu, zdumiewa swoją urodą i dlatego, jak to bywa, jest obiektem ataków zawistników. Głównie zarzuca się jej przechodzenie kolejnych operacji plastycznych. Jednak celebrytka jest gotowa do konfrontacji w walce o swoje dobre imię.

- Zarzuca mi się nieskończoną ilość operacji plastycznych?! - śmieje się projektantka, która przyznała się jedynie do botoksu i stosowania kwasu hialuronowego.

- W moim wieku 99 proc. kobiet robi botoksy czy kwasy, bo to jest normalne - tłumaczy w internetowym wywiadzie dla programu "20m2 Łukasza".

Zabiegów upiększających Minge się nie wypiera i przyznaje się nawet do swoistej porażki na tym polu i dodaje, że nie był to najlepszy wybór. Po jednej z upiększających sesji projektantka wyglądała trochę dziwnie.

- Moje wysokie brwi wyglądały fatalnie... Miałam je na plecach. Patrzyliśmy z moim lekarzem i się śmialiśmy - wspomina Ewa i jednocześnie zaklina się, że na razie nie pójdzie pod nóż chirurga plastyka.

Nigdy jeszcze nie robiła sobie operacji, ale co więcej, jest gotowa to udowodnić. - Jeżeli mi jakaś telewizja naprawdę dobrze zapłaci, pozwolę w mediach, na wizji czy w Internecie pooglądać się z każdej strony i poszukać szwów - deklaruje Minge.

Projektantka twierdzi, że pieniędzy za publiczne obnażenie się jednak nie zatrzyma, a powędrują na charytatywny cel.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida