ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka rozrywka w tv Pamiętniki z wakacji, odc. 10. Łukasz spędzi noc z Moniką, a Alicja zemści się na nauczycielu - YOUTUBE

Pamiętniki z wakacji, odc. 10. Łukasz spędzi noc z Moniką, a Alicja zemści się na nauczycielu - YOUTUBE

06.11.2011, godz. 15:00
Pamiętniki z wakacji
foto: YouTube

"Pamiętniki z wakacji" to perypetie Polaków spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. Kolejne odcinki bawią i wprawiają w zdumienie. W niedzielnym odcinku emisja dalszych losów 32-letniego Łukasza, prawiczka, który spędzi noc z Moniką. Z kolei uczennica Alicja, postanowi się zemścić na nauczycielu Wiktorze, który odrzucił jej zaloty.

Perypetie polskich rodzin oraz turnusów wczasujących się poza granicami Polski, bawią od kilku tygodni telewidzów stacji Polsat.

Dziesiąty odcinek to kontynuacja emocji związanych z wyjazdem firmowym oraz wycieczką młodzieży z opiekunami. 32-letni prawiczek Łukasz, połączy się w parę z inną grupową outsiderką Moniką. Ostatniego dnia urlopu podejmują nawet decyzję o przedłużeniu pobytu. Bohaterka drugiej opowieści, 18-letnia Alicja marząca o romansie z nauczycielem, po odrzuceniu zalotów, spróbuje zemsty na Wiktorze.

Start programu o godzinie 17.45, w telewizji Polsat.

>>> Oglądaj PAMIĘTNIKI Z WAKACJI na YOUTUBE <<<

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: