ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent. Gwiazdy 2, odc. 4: zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

Agent. Gwiazdy 2, odc. 4: zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

07.03.2017, godz. 19:00
Agent Gwiazdy - odcinek 4
Agent Gwiazdy - odcinek 4 foto:

Agent Gwiazdy 2, odc. 4 - kto odpadnie tym razem? Jakim zadaniom będą musieli stawić czoła uczestnicy? Czy agentowi podwinie się noga? Wszystkie wątpliwości rozwiewamy w naszej relacji na żywo z 4. odcinka Agenta Gwiazdy 2!

Co wydarzy się w 4. odc. Agent Gwiazdy 2?  Z zapowiedzi dowiadujemy się, że czwarty odcinek rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé. W pierwszym zadaniu Agent Gwiazdy 2, odc. 4 uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy będą musieli, stosując się do pozostawionych wskazówek, dotrzeć na czas na linię mety. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także, pierwszy w tej edycji programu, immunitet. Czy obie grupy dobiegną na czas? Czy odnajdą wszystkie koperty? Czy wreszcie Agentowi uda się zmylić trop i sprowadzić pozostałych na złą drogę? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie podczas relacji na żywo z 4. odcinka Agent Gwiazdy na SE.pl. Statujemy o 21:30!

Agent Gwiazdy 2, odc. 4 - relacja na żywo

Jak co tydzień test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto okazał się najsprawniejszym obserwatorem grupy i czyje przypuszczenia się potwierdziły. Kto opuści program? Odpowiedź już za moment!

ZOBACZ: Tomasz Niecik wyznaje: "Relaksują mnie PTAKI"

22:25 Czas na wyniki testu wiedzy o agencie w 4. odcinku Agent Gwiazdy. Dzisiaj z pytaniami najgorzej poradził sobie Mateusz Maga, to właśnie on opuszcza dzisiejszy odcinek.

22:22 Czas na test wiedzy o agencie i zakulisowe komentarze. "Teraz przekonałem się, że to jest to program Niecik kontra Agent Gwiazdy" - podsumowuje atmosferę w show muzyk disco polo. Wiele osób na agenta typuje Darię.

22:18 Kinga Rusin w końcu wyjaśnia, że zaliczenie zadania zależało od uczestników, spożywających kolację, którzy musieli wykonać swoje zadania. Czy Olga Frycz oszukiwała podczas wykonywania swojego zadania? Tak! Aktorka wyznała, że jej zdaniem agent w tym zadaniu pracował w kuchni. To oznacza, że podejrzewa jedną z tych czterech osób: Alana Andersza, Odetę Moro, Tomasza Niecika, Darię Ładochę.

22:13 W kuchni atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Odeta stwierdza, że gdyby była sama przy tym zadaniu, to poradziłaby sobie o wiele lepiej, a tak, cały czas była rozpraszana przez Niecika. Tymczasem w kuchni wybucha karczemna awantura między Niecikiem a Anderszem. "Masz jakieś wąty, to idź do ortodonty".

22:05 Czas na uroczystą kolację. Uczestnicy nie wiedzą, od kogo będzie zależało powodzenie kolejnego zadania - od czwórki obsługujących, czy od spożywających posiłki. "Odzia weszła tak w rolę, zresztą Niecik też" - ocenia Daria Ładocha. Pierwszy sukces - Odeta i Tomasz wybrali poprawnie najlepsze wino do kolacji za co otrzymali Jokery. "Grupa nie jest szczęśliwa z tego, że Niecik zdobył Jokera" - stwierdza refleksyjnie muzyk. W kuchni wrze. Daria jest w swoim żywiole. Ale pojawiają się spięcia. Daria nie może rozczytać notatek Niecika - nie wie, co komu podać. Tymczasem Olga idzie do toalety, gdzie znajduje koperty z zadaniami. Każdy z uczestników otrzymuje jedno zadanie. Zadanie dla Olgi brzmiało "Zamień się miejscem z Agentem". Co zrobiła aktorka? Olga zamieniła się miejscem z... Jarosławem Kretem.

Najtrudniejsze zadanie! Kto jest Agentem? #agentgwiazdytvn

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 7 Mar, 2017 o 1:21 PST

21:58 Reszta uczestników spędza miło czas na basenie. "Głównym zadaniem w tym programie nie jest znalezienie agenta, nie jest zdobycie jak największej ilości pieniędzy, naszym zadaniem jest znalezienie żony dla Kędziora" - stwierdza Joanna Jędrzejczyk. W kuchni Daria znajduje tajemniczy klucz z czerwoną karteczką z napisem. Para decyduje, że nie powie reszcie grupy o znalezisku. Alan oferuje Darii przechowanie klucza, ale blogerka nie chce skorzystać z oferty.

21:52 Kinga Rusin ma dobrą wiadomość. Zapowiada uczestnikom dzień relaksu. Jednocześnie prosi o zgłoszenie się 4 osób, które nie lubią odpoczynku. Zgłosili się: Alan, Daria Ładocha, Olga Frycz, Tomasz Niecik, Odeta Moro. Jedna z osób musi odpuścić. Nikt nie chce, ale ostatecznie los decyduje, że odpada Olga Frycz. Dwójka z czwórki uczestników ma za zadanie testować wino, a druga para przygotować posiłek. Do zadania z winem zgłosili się Niecik i Odeta. Obiad przygotują Daria i Alan Andersz.

21:43 Jako pierwszy kopertę z gotówką odnajduje Niecik. Ale nikt nie podziela jego entuzjazmu. Muzyk jest osamotniony w swojej radości. Tymczasem druga grupa dociera do Kingi Rusin z dużym opóźnieniem, to oznacza, że ci uczestnicy tracą szansę na immunitet. Niecik znalazł również Jokera, którego oddaje... Meteuszowi Madze. Podkreśla przy tym, że Jokera postanowił oddać "najsłabszemu uczestnikowi". Już za kulisami Maga stwierdza, że nie uważa się za najsłabsze ogniwo.

21:37 Pierwsze zadanie z koperty odczytuje Mateusz Maga. Uczestnicy muszą odnaleźć kaktusową fontannę. Uczestnicy dzielą się na dwie grupy. Kret zgłasza się na kapitana grupy, ale uczestnicy nie chcą przyjąć jego oferty. "Liderem nazwałabym Alana prowadził nas idealnie" - zauważa Edyta Zając. "Byłam jedyną kobietą, księżniczką w drużynie" - dodaje modelka. Tymczasem Jarosław jest jedynym mężczyzną w drugiej grupie. Dziewczyny nie są zadowolone z jego zachowania. Po dotarciu na miejsce grupa musi wykonać zadanie z fizyki, czyli przelać płyn z butelki do szklanki za pomocą słomek. Doskonale radzi sobie z nim Edyta Zając. Jak radzi sobie druga grupa?

21:30 Agent Gwiazdy 2, odc. 4 - ZACZYNAMY! W programie zostało dziesięcioro uczestników. W ostatnim odcinku odpadła Jula, tym samym Edyta Zając straciła najwierniejszą sojuszniczkę. Czas na komentarze uczestników:

- Do tej pory myślałam, że jestem dobrym obserwatorem, tymczasem okazało się, że nie koniecznie - wyznała Olga Frycz

- Coś się we mnie przełamało - stwierdził Niecik

- Im jesteś spokojniejszy, tym dalej zajedziesz, to jest moja strategia - zdradza Marek Włodarczyk.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: