ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express odcinek 11 - relacja NA ŻYWO! Kto dostał się do finału?

Azja Express odcinek 11 - relacja NA ŻYWO! Kto dostał się do finału?

16.11.2016, godz. 22:53
Azja Express - Agnieszka Szulim
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 11 online! Tym razem celebryci i ich partnerzy są już na ostatnim etapie wielkiego wyścigu. Co ich czeka? Tydzień temu odpadli Renata Kaczoruk i Weronika Budziło. Która para pierwsza dotrze do granicy Tajlandii? Odpowiedź poznacie w naszej relacji NA ŻYWO z Azja Express!

11. odcinek Azja Express w wersji online będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie programu dopiero po emisji programu. Tym, którzy nadal nie wiedzą, gdzie oglądać Azja Express w TV przypominamy, że program, jak co środę, zaczyna się o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z jakimi zadaniami uczestnicy show będą musieli zmierzyć się w kolejnym odcinku Azja Express? Co dziś czeka cztery pary, które zostały w programie? Nie obędzie się bez potu, łez i krwi. Meta już co raz bliżej!

22:51 Uczestnicy po kolei otwierają koperty. Największą bryłę miały Agnieszka i Marysia! Ich bryła ważyła aż 28 kilo! One trafiają do finału jako pierwsze. Reszta musi walczyć w ostatnim etapie wyścigu przed finałem. To już koniec. Zapraszamy za tydzień na przed ostatni odcinek Azji Express. Zapraszamy też na naszą relację NA ŻYWO na SE.pl!

22:49 Tak naprawdę nie chodzi o to kto dotrze pierwszy. Liczy się waga bryły. Najcięższa wygrywa! Wszystkie pary są już na mecie. Kto ma największą bryłę lodu?

22:47 Uczestnicy docierają na metę. Kto wygrał miejsce w finale? Chyba Pascal i Paweł dotarli jako pierwsi. Nie wiadomo. Woźniak-Stara daje kolejnym uczestnikom docierającym do mety koperty i prosi, żeby ich nie otwierali. Kto dotarł na metę jako pierwszy? Dowiemy się niebawem!

22:45 Powracamy po reklamach! Kto wygra wyścig z bryłą lodu?

22:33 Czas na powrót do rywalizacji. Uczestnicy odbierają swoje bryły lodu i szukają autostopu do mety dzisiejszego wyścigu. Marysia i Agnieszka za wszystkie pieniądze jakie mają kupują lodówkę od pani sklepikarki. Paskal i jego kolega też zdobyli przenośną lodówkę. Przed nami ostatnie reklamy, a po nich dowiemy się kto wygrał miejsce w finale!

22:30 Wyścig zatrzymuje się. Uczestnicy mają wolne do 7 rano. Czas znaleźć nocleg. A z rana dalsza walka!

22:27 Czas na nocleg. Uczestnicy szukają miejsca do spania z lodówką. Nie jest łatwo znaleźć takie lokum. Pascal na wszelki wypadek kupił koce izotermiczne i nimi zabezpieczył swoją bryłę. Reszta radzi sobie jak może.

22:23 Uczestnicy po kolei odbierają bryły lodu i ruszają w dalszą podróż. Czy dostarczą lód w 40 stopniowym upale? Kto dotrze na metę jako pierwszy, otrzyma immunitet. Na szczęście ta część trasy odbywa się na lądzie. Celebryci łapią autostop i jadą do wyznaczonego celu.

22:18 Leszek podczas przekazywania paczki uderzył głową w podest. Zniszczył ludziom połowę domu, ale jak powiedziała Iza Miko, był niezły show.

22:14 Wracamy po reklamach. Okazuje się, że uczestnicy dostali niezwykłą przesyłkę, którą muszą dotarczyć pod wskazany adres - bryłę lodu. Poruszać się muszą rzeką, na której wraz z bryłą lodu spędzą noc. Pary znajdują tubylców z łódkami, którzy chcą ich wziąć. Czas na wyścig wśród ludzi mieszkających w łódkach na rzece!

22:04 Zwycięzcami zostali Pascal i Paweł! Dostają amulet i przyznają parze utrudnienie. Kogo wybiorą? Michał i jego kolega sami się proszą o utrudnienie - nie mogą się rozstać na krok. Są związani pasami. Każda z par dostaje 2 paczki i koperty. Czas na kolejny odcinek wyścigu i kolejne reklamy!

22:00 Uczestnicy walczą o 5 tysięcy złotych. Uczestnicy muszą ścigać się z wózkami pełnymi ceramicznych wyrobów.  Za zniszczenie garnków odejmowany jest czas. Zawodnicy muszą zebrać 6 wstążek w swoim kolorze. Wstążki dostają od wieśniaków za dowiezione naczynia. Kto wygra dostanie amulet. Komu się uda?

21:56 Uczestnicy mają problem ze znalezieniem dobrej drogi. Tymczasem Pascal i jego kolega docierają z gliną jako pierwsi. Michał i jego przyjaciel się zdenerwowali zablokowaną drogą, ale dotarli jaki drudzy. Jako trzecie dotarły Marysia i Agnieszka. To te trzy pary zawalczą o amulet.

21:53 Grupy Pascala i Michała od początku odcinka rywalizują ze sobą. Michał wygrywał, ale Pascal złapał przez przypadek szybszy traktor i wygrywa! Czas na przesiadkę z gliną do autostopu! Kto wygra w tym emocjonującym wyścigu?

21:48 Pascal i jego kolega docierają do kolejnego zadania jako pierwsi. Zawodnicy będą musieli ścigać się traktorami! Zawodnicy mają za zadanie wydobyć 10 kilogramów gliny i zawieźć je w wyznaczone miejsce. Która para wykona zadanie jako pierwsza, dostanie drogocenny amulet. Jak poradzą sobie w kopalni gliny?

21:45 Powracamy po przerwie. Uczestnicy łapią autostop. Przed nimi 75 kilometrów długiej podróży. Po kolei udaje im się złapać okazję. Kto dotrze do wyznaczonego celu jako pierwszy? Pascal miał szczęście. Złapał szybką furę i nadrabia stratę z pierwszej konkurencji po kolei wyprzedzając innych uczestników.

21:40 Agnieszka i Marysia wygrały. Następni są Iza i Leszek, potem Michał i jego kolega oraz Pascal i jego przyjaciel. Czas na pierwsze reklamy.

21:35 Ta para, która dziś zdobędzie immunitet trafia do Bangkoku i automatycznie ląduje w finale! Kto pierwszy dotrze do mety? Żeby wyścig znów się rozpoczął, uczestnicy muszą opanować taniec Khmerów. Ta para, która zatańczy bezbłędnie, rusza dalej jako pierwsza. Celebryci po kolei próbują swoich sił.

21:30 Zaczynamy! W grze już są tylko 4 pary. Kto wejdzie do finału? Czas na pierwszą konkurencję. Uczestnicy będą musieli nauczyć się tańczyć! Kto lepiej zatańczy tradycyjny khmerski taniec?

Zobacz: Azja Express. Wypadek na planie programu! "Krew, łzy, pot"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: