ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express odcinek 6. Kto odpadnie? Relacja na żywo!

Azja Express odcinek 6. Kto odpadnie? Relacja na żywo!

12.10.2016, godz. 21:30
Azja Express odc. 6
W 6. odcinku Azja Express pary zostały wymieszane foto: x-news

Azja Express odcinek 6 - relacja na żywo, czyli obserwujemy kolejny etap wyścigu online! Kto odpadnie tym razem? W konflikt popadnie Renata Kaczoruk i Leszek Stanek. Padną ostre słowa. Czy Renulka pożegna się z Azja Express? Relacja na żywo na SE.pl

Azja Express - odcinek 6. będzie wyjątkowo nerwowy. Pary zostały wymieszane. W tym odcinku podróżować w parach będą: Hanna Lis i Łukasz Jemioł (zwycięska para pozostająca bez zmiany) Iza Miko i Pascal Brodnicki, Weronika Budziło i Michał Żurawski, Maria Konarowska i Ludwik Borkowski, Renata Kaczoruk i Leszek Stanek, Agnieszka Włodarczyk i Paweł Dobrzański. O tym, że nie będzie łatwo możemy przekonać się na własne uszy w zapowiedzi 6. odcinka Azja Express. Do poważnego konfliktu dojdzie między Leszkiem Stankiem i Renatą Kaczoruk. Cytaty i konflikty w nowym odcinku opiszemy w naszej relacji na żywo z Azja Express. Startujemy już o godzinie 21:30!

ZOBACZ: Agnieszka Szulim broni Renaty Kaczoruk w Azja Express

22:38 Renacie udało się przetrzymać Leszka na postoju godzinę. "Czego się nie robi dla zwycięstwa. Proszę bardzo" - wskazuje swoją partnerkę Stanek. Agnieszka Włodarczyk krzyczy na Pawła "Pomógłbyś kobiecie, co to ma znaczyć?!". Jednak ich dyskusja była utrzymana w konwencji żartu. Na metę docierają Pascal i Iza, ale nie wchodzą na kwadrat przy mecie. Ostatecznie para wchodzi na czerwoną matę. Tym samym są pierwsi. Na metę dociera Weronika i Michał. Zaraz za nimi na mecie pojawia się Marysia i Ludwik. Ostateczna rozgrywka toczy się między Leszkiem i Renatą a Agnieszką i Pawłem. "Nie, ona zaje**cie się spisała" - ze złośliwością zauważa Leszek. "To nie jest miłe uczucie, jeśli jesteś bezpośrednią przyczyną niepowodzenia" - wyznaje po wszystkim Renia. Na zakończenie Stanek prosi uczestników, aby nie hejtowali Reni. Co to oznacza? Z programu odpada Leszek i Iza. Ale....

ZASKAKUJĄCY ZWROT AKCJI! Hanna i Łukasz otrzymali czarną kopertę, którą teraz muszą otworzyć. W kopercie jest informacja o tym, że z programu tym razem NIKT NIE ODPADA.

22:26 Ścigacz ma za zadanie przyspieszać wyścig. Ścigacz, który jako ostatni dotrze na metę odpada wraz ze swoim wyjściowym partnerem. Renata jest spowalniaczem. Ścigaczem jest Leszek, który wpadł na pomysł, na to aby ją do siebie przywiązać. Renata bardzo skutecznie spowalnia Leszka. Co chwilę chce iść na siku. Inne podejście ma Iza, która dostała rolę spowalniacza. Aktorce nie zależy na spowalnianiu. "Przestało być śmiesznie, gdy okazało się, że Lenio nie posłuchał mojej prośby o toaletę" - żali się Renata. Podczas podróży modelka chce zatrzymać auto. Dziewczyna wstała na pace, co bardzo zdenerwowało Leszka, bo było to bardzo niebezpieczne. "Ale nie będziemy się zabijać, jak to wszystko się skończy?" - dopytuje Renulkę Leszek. "Leniu starał się traktować mnie jako osobę, której odbiera się prawo głosu" - żali się narzeczona Wojewódzkiego.

22:17 Czas na walkę o amulet. Będzie to gra w miejscową piłkę nożną. W tym zadaniu Renacie i Leszkowi oraz Hannie i Łukaszowie pomagać będą rozkrzyczane dzieciaki. "Hanka martwię się o twoje serce" - zwróciła się do dziennikarki Szulim. Przypomnijmy, że w poprzednich konkurencjach prezenterka miała poważne problemy ze złapaniem oddechu. Tymczasem Łukasz okazał się samorodnym talentem. To właśnie drużyna Hanki i Łukasza wychodzi na prowadzenie i... wygrywają! Drużyna wygrana musi wyznaczyć w pozostałych parach rolę ścigaczy i spowalniających. Nie jest to łatwe zadanie. "Czy ty chcesz, aby nas tu wszyscy znienawidzili?" - dopytuje Szulim Hanka Lis. Renata współczuje zwycięzcom i od razu wpada na pomysł, aby się nie blokować.

22:06 "Do tej pory jeszcze tak długo nie szukałem noclegu" - wyznał Paweł. Ostatecznie udaje mu się znaleźć miejsce. Tymczasem Włodarczyk nagle odkrywa, że spędzenie nocy z mężczyzną będzie dla niej trochę... krępujące. Dopytuje Pawła, czy ma żonę. Ma. Aktorka po raz drugi jest zaskoczona.

22:00 Do szkoły podstawowej jako pierwsi docierają Leszek i Renata w nagrodę otrzymują nocleg i jedzenie. "Bardzo dobrze mi się dzisiaj współpracowało z Renatą". Bardzo zawiedzeni są Pascal i Iza, który dotarli do punktu kontrolnego tuż po Leszku i Reni. Wyścig zatrzymuje się i pary muszą znaleźć nocleg. W tym momencie pojawia się pierwszy problem w komunikacji Ludwika i Marysi. Ludwik chce znaleźć najlepsze miejsce do spania dla Marysi, ale ona chyba tego nie oczekiwała. Problem z noclegiem ma również Agnieszka i Paweł. Aktorka jest bardzo niezdecydowana. "Myślę, że Renata nigdy nie zgodziłaby się na nocowanie na zewnątrz. Także się cieszę, że jestem dzisiaj z Michałem. Nowe doświadczenie" - wyznaje Weronika.

21:53 Trzy pary Agnieszka i Paweł, Iza i Pascal, oraz Leszek i Renia łapią ciężarówkę dla... zwierząt. W ciasnych klatkach podróżują przez Azję. Czas na refleksję. "A teraz pomyślcie, że w takich warunkach codziennie podróżują zwierzęta" - zauważa Włodarczyk. "Ja będę teraz mówić, jak taka nakręcona nastolatka w różowych okularach, ale bardzo dobrze było mi z Ludwikiem" - wyznaje za kulisami Marysia. Pary docierają do kolejnego etapu. Muszą wymienić złowione węgorze na rowery. Od tego momentu zaczynają podróż rowerową. Pascal narzeka na rozmiar roweru, który jest do niego niedopasowany. Podczas jazdy Agnieszka Włodarczyk trafi siłę. Krzyczy do Pawła, że nie da rady, a on... zeskakuje ze swojego roweru i popycha jej rower. Piękny gest! Michał Żurawski też nie jest zadowolony.

21:40 Czas na pierwszą misję. Każda para musi złapać po pięć węgorzy w błotnej sadzawce. Leszek złapał pierwsze dwa węgorze w 2 minuty. Renia była z niego bardzo zadowolona. "Dotknąłem pierwszego węgorza i przez chwilę miałem takie blee" - zwierza się Ludwik. Problem z łapaniem miała Agnieszka Włodarczyk, która przede wszystkim stała na brzegu i pokazywała, którego węgorza złapać. Ludwik jest zadowolony z pomocy Marysi podczas misji. Para szybko ruszyła w podróż. "Bardzo podobało mi się jak do mnie krzyczał. O męski głos" - zachwyca się Agnieszka. Tymczasem Renata wpada na genialny pomysł. Modelka prosi o pomoc miejscowe dzieciaki.

@agnieszkawlodarczykofficial i Paweł Dobrzański :-) #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #agnieszkawlodarczyk #paweldobrzanski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn) 12 Paź, 2016 o 9:18 PDT

21:35 Przed wyruszeniem w drogę Hanna i Łukasz otrzymują kopertę. Nie mogą jej otworzyć przed dotarciem wszystkich uczestników na metę. Ale najpierw zawodnicy muszą wydostać się z gór. Pierwszy konflikt. Renata za kulisami narzeka, że Leszek chciał postępować z nią, jak z Izą i nieść jej plecak. Weronika z kolei jest bardzo zadowolona, że została sparowana z Michałem. Marysia i Ludwik na początku świetnie się dogadywali. Również reszta uczestników zauważyła, że charakterologicznie świetnie do siebie pasują. Czy faktycznie?

@mariakonarowska w duecie z Ludwikiem Borkowskim :-D #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #mariakonarowska #ludwikborkowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn) 12 Paź, 2016 o 9:16 PDT

 

21:30 Zaczynamy! Szósty etap wyścigu zaczął się dla uczestników trzęsieniem ziemi. Immunitetowa para podjęła decyzję, kto z kim spędzi najbliższe dni. Pary zostały rozdzielone, wymieszane i ruszyły w dalszą drogę z zupełnie nowym towarzyszem. Dzisiejsze etapy wyścigu to: misja, punkt kontrolny, nocleg, walka o amulet, meta. Ale najpierw czas na rozdzielanie par. "Dobrze, cieszę się, bo jesteś pod dobrą opieką" - wyznał Stanek, gdy dowiedział się, że Iza trafi do Pascala.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: