ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Damy i wieśniaczki.PL: Słowianka Donatana mierzy temperaturę gęsi

Damy i wieśniaczki.PL: Słowianka Donatana mierzy temperaturę gęsi

21.10.2016, godz. 11:43
Paula Tumala. Damy i wieśniaczki
foto: printscreen Facebook

Damy i wieśniaczki.PL: Paula Tumala, czyli fotomodelka i słynna Słowianka z teledysku Donatana, musiała zmierzyć się z brutalną rzeczywistością życia na wsi. Jak poradziła sobie z mierzeniem temperatury kaczki?

Damy i wieśniaczki.PL to program, w którym dziewczyny z miasta opływające w luksusach zamieniają się miejscami z kobietami ze wsi, których los nie rozpieszczał. Do programu została zaproszona m.in. Paula Tumala, czyli sławna Słowianka z teledysków Donatana. Paula jest fotomodelką. Na co dzień ma do dyspozycji własnego fryzjera i trenera fitness. Nie oszczędza na zabiegach pielęgnacyjnych. W końcu dobry wygląd to dla niej przepustka do kariery. Jak poradziła sobie z rzeczywistością życia na wsi? W ostatnim odcinku programu Damy i wieśniaczki.PL Paula Tumala musiała zmierzyć temperaturę kaczki. Jak to się robi? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale filmowym poniżej tego nagrania.

Program Damy i wieśniaczki.PL emitowany jest w każdy czwartek o godzinie 22:00 na kanale TTV

ZOBACZ: Marcin Gortat i SEKSOWNA Paula Tumala szaleją na skuterach wodnych [WIDEO i ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: