ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 8. Zapis relacji na żywo na Se.pl

Idol 2017, odcinek 8. Zapis relacji na żywo na Se.pl

05.04.2017, godz. 21:59
Idol 2017
foto: Facebook

Idol 2017, odcinek 8. zapis relacji na żywo na Se.pl! Za nami wielkie emocje. Uczestnicy walczyli o miejsce w ścisłej ósemce, która będzie rywalizować w odcinkach na żywo. Przekonaliśmy się, kto zachwycił jurorów, a kto odpadł z programu.

21.45 Po burzliwych naradach jurorzy informują uczestników o swojej decyzji. W programie zostają: Adam Kalinowski, Karolina Artymowicz, Adrian Szupke, Jakub Krystyan, Angelika Zaworka Żelka”, Patrycja Jewsienia, Maciej Mazur, Mariusz Dyba. Niestety tyle samo szczęścia nie mieli: Julita Łasecka, Szymon Borkowski, Jowita Łasecka, Agata Karczewska.

21.40 - Pięknie wyglądasz - skomentowała metamorfozę Agaty Ewa. - Ona zniknęła mi - powiedział Wojtek. Publiczność opuszcza klub, a jurorzy muszą wybrać najlepszą ósemkę.

21.35 Czas na metamorfozę Agaty Karczewskiej. Dziewczyna jest sceptycznie nastawiona do zmian. Zaproponowane przez stylistkę kreacje nie przypadły jej do gustu. Uczestniczka rzadko chodzi do fryzjera, gdyż unika kontaktu z ludźmi. Jednak po tej metamorfozie jest zadowolona z efektu, który uzyskała. Agata zaśpiewa utwór Agnieszki Chylińskiej.

21.26 Czas na występ Maćka Mazura. Dowiadujemy się, że z powodu chorego gardła, uczestnik miał bardzo mało czasu na próby. - To dla mnie niesamowita przygoda - wyznaje i dodaje, że jeżeli wynik będzie pozytywny, to będzie wielkie zaskoczenie i niesamowite emocje. Czas na metamorfozę i stylizację. Maciek zaśpiewa utwór Bruna Marsa. - Fajnie i energicznie - skomentowała Farna. - Ciekawa interpretacja, zwazywszy o czym jest ten utwór - skomentował Wojtek.

21.16 Czas na przerwę, a po niej występ dwójki uczestników i werdykt jurorów.

21.10 Przed nami występ Angeliki Zaworki "Żelki”. W przygotowaniach pomagał jej tancerz znany z Tańca z Gwiazdami - Jan Kliment. W jej przypadku. metamorfoza była prawdziwym wyzwaniem. - Na początku czułam się strasznie. Nie byłam przekonana do proponowanych ubrań - wyznała. Jednak po kilku próbach udało się wybrać strój na dzisiejszy występ. Angelika zaśpiewa utwór Edyty Bartosiewicz "Zegar". - Widać, że czujesz się coraz bardziej pewna siebie - skomentowała Ewa. - Jestem pierwszy raz tak bardzo zadowolona ze swojego występu - powiedziała Angelika Maćkowi Rockowi.

21.05 - Chodziłeś do szkoły katolickiej? Jestem ciekawy, czy jest alkohol na wycieczkach - zapytał Wojtek. Adam wyznał, że do osiemnastego roku życia nie pił alkoholu. Okazało się, że Ewa farna postępowała tak samo. - Jest prawdziwy w tym co robi na scenie - skomentowała Farna. Do występu przygotowuje się Szymon Borkowski. Uczestnik wyznaje, że bardzo lubi śpiewać ballady. Na scenie zaprezentuje utwór "Feel" - Nawet jak śpiewa te piękne doły, to człowiek myśli o czymś innym - komentuje Ela.

21.00 - Były momenty, że zaczęły jej drgać usta, było widać, że emocje idą ze środka - skomentował występ Jowity Janusz. - dałam z siebie wszystko, nie chcę wracać do domu - wyznała Jowita. Przed nami występ Adama Kalinowskiego. Widzimy, że podczas prób uczestnicy dawali mu rady, co może zrobić, by lepiej zaśpiewać. Podczas metamorfozy Adam nie zgodził się na obcięcie dredów i zgolenie brody. Zaśpiewa utwór Wilków.

20.55 Maciej Rock przypomina, że uczestnicy walczą o miejsce w finale. Do występu przygotowuje się Jowita Łasecka. - Wiem, że gdy przyszłam do tego programu, nie byłam uważana za faworytkę. Słowa jurorów, ich krytyka strasznie mnie zmotywowały i wzięłam się do roboty - wspomina. Przed nią metamorfoza, a po niej występ przez jurorami i widownią. Zaśpiewa utwór Adele.

20.40 Przerwa reklamowa, a po niej występy kolejnych uczestników.

20.33 Czas na Jakuba Krystyana. Uczestnik wyznaje, że podczas próby miał moment załamania. Przypominamy, że Jakub w eliminacjach w teatrze zawiódł jurorów. Czy tym razem będzie inaczej i dostanie się do ósemki? Koledzy z Idola mówią o jego scenicznej wrażliwości. Dziś zaśpiewa utwór Bryana Adamsa - Please Forgive Me. - Jak cię miło znowu widzieć - mówi Ela. - Brawa Jakub! - dodaje Wojtek.

20.27 Pora na występ Patrycji Jewsienia. Wykona utwór LP - Lost On You. - Zatkało mnie, całokształt jest szczególny - powiedział Panasewicz. - W tym momencie ta infantylność w głosie się nie sprawdziła - dodał Wojtek.

20.18 Czas na Mariusza Dybę. Mała stylizacja fryzury i specjalnie dobrane ubrania. Mariusz jest już na scenie i śpiewa utwór Stinga. - Widzę, że duża rodzina przyjechała. To dobrze, bo talenty trzeba wspierać do końca - komentuje Ela. Pora na Julitę Traudsolt. Tradycyjnie przed występem, uczestniczka oddała się w ręce specjalistów, by przejść metamorfozę. Zaśpiewa utwór "No one". Jurorzy nie są zachwyceni jej występem.

20.15 Czas na komentarz jurorów. - Dzięki i wszystkiego dobrego - powiedział Janusz po jego występie. Wojtek zauważył, że gdy Adrian zaczął śpiewać, to opuścił go stres. Teraz pora na metamorfozę Karoliny Artymowicz. Dziewczyna śpiewa utwór "You´ll Remember Me".

20.07 Jako pierwszy metamorfozie poddał się Adrian Szupke. Uczestnik nie jest zachwycony tym, że stylista obciął mu długie włosy. - Nie po to hoduję kłaki, by mi je teraz obcięli - skomentował. Czas na jego występ. Adrian śpiewa utwór "Miasto budzi się".

20.05 Rozpoczynamy program. Dziś uczestnicy będą rywalizować o miejsce w ścisłej ósemce, której zmagania będziemy mogli oglądać w odcinkach na żywo. Dzisiejsze eliminacje odbędą się w kultowym klubie Stodoła. - Ten etap jest o tyle fajny, bo mamy taką symulację prawdziwych występów - powiedział Wojtek. W etapie klubowym uczestnicy zaśpiewają przed widownią, czyli swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Przed występami, oczywiście pora na stylizacje.

Idol 2017, odcinek 8. już w dziś, w środę 5. kwietnia, o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Jak zwykle za stołem jurorskim zasiądą niezawodni Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz. Program poprowadzi Maciej Rock. Dziś uczestnicy powalczą o miejsce w ścisłej ósemce, która rywalizować będzie w odcinkach na żywo.

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka uciekł sprzed ołtarza? Daniel rozstał się z ukochaną

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: