ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kuchenne rewolucje 15, odcinek 3. Magda Gessler musi uratować nie tylko restaurację, ale i małżeństwo!

Kuchenne rewolucje 15, odcinek 3. Magda Gessler musi uratować nie tylko restaurację, ale i małżeństwo!

02.03.2017, godz. 15:31
Kuchenne rewolucje
foto: printscreen Facebook

Magda Gessler to prawdziwa terapeutka, a nie tylko restauratorka. Gwiazda niemalże w każdym odcinku Kuchennych rewolucji naprawia relacje międzyludzkie. Czy tym razem się uda?

Historia zajazdu jest prosta - pan Sławek zobaczył ofertę wynajmu restauracji i zdecydował się zrobić żonie niespodziankę. Wynajął restaurację, ale pani Kasia wcale nie podziela pasji męża do gotowania. Zajmowanie się dzieckiem i prowadzenie knajpy przerosło ją... Jedzenie jest ohydne, wystrój fatalny. Magda Gessler jest przerażona, ale to dopiero początek. Okazuje się, że Sławek ma dość żony, która wywiera na nim presje i żąda pomocy. Pozew rozwodowy już czeka... Czy Magda Gessler uratuje restaurację i małżeństwo?

Restauratorka już nie raz i nie dwa razy pomagała ludziom w potrzebie. Rozwiązywała problemy, godziła pary, a bywało i tak, że dawała motywację do odejścia! Jak będzie tym razem? Kolejny odcinek Kuchennych rewolucji 2 marca w czwartek o godzinie 21.30. Będziecie oglądać? To już piętnasty sezon! Aż dziwne, że jakieś restauracje się uchowały przed Gesslerową!

Zobacz: Marek z Rolnik szuka żony 3 planuje dziecko?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: