ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Kuchenne rewolucje w Chlastawie. Magda Gessler odkryła oszustwo w karczmie "Cykada"!

Kuchenne rewolucje w Chlastawie. Magda Gessler odkryła oszustwo w karczmie "Cykada"!

01.12.2016, godz. 13:57
Kuchenne rewolucje
foto: printscreen Facebook

Kuchenne rewolucje zawitały do niewielkiej miejscowości Chlastawa. Jaką rewolucję przeprowadzi tym razem Magda Gessler i dlaczego właścicielka karczmy będzie próbowała ją oszukać?

W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler przeprowadzi metamorfozę karczmy w Chlastawie. To niewielka miejscowość, w której nie ma żadnej innej większej restauracji. Właśnie dlatego w karczmie organizowane są wesela, chrzciny oraz komunie. W weekendy właścicielka i personel mają co robić, ale w tygodniu sale są puste. Jak sprawić, by klienci odwiedzali restaurację także w tygodniu?

O to zadba Magda Gessler. Restauratorka szybko odkryje, że to niejedyny problem z jakim boryka się karczma. Pracownicy są przepracowani, nie mają wolnych weekendów, ale nie mogą również odpocząć w tygodniu. Mimo że sala świeci pustkami, właścicielka chce, aby personel był na miejscu.

Właścicielce restauracji bardzo zależy, by dobrze wypaść przed Magdą Gessler. Dlatego decyduje się na przygotowanie nieprawdziwego menu tylko dla niej! Restauratorka szybko odkrywa podstęp, jak można się domyślać, robi się gorąco.

Jak potoczy się rewolucja w Chlastawie? Oglądajcie Kuchenne rewolucje o godz. 21.30.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: