ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mam talent FINAŁ - relacja NA ŻYWO. Sprwadź, kto wygrał

Mam talent FINAŁ - relacja NA ŻYWO. Sprwadź, kto wygrał

26.11.2016, godz. 22:23
Mam talent 9  - jury
foto: Agencja TVN/x-news

Mam talent 9 odcinek 13 to ostatni odcinek. Wielki finał show zobaczymy 26 listopada 2016 roku. O 20:00 na scenie zaprezentują się wszyscy finaliści, których występy komentować będą jak zawsze Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Kto wygra Mam talent 9? Zwycięzcę poznacie w naszej relacji na żywo z ostatniego odcinka.

Finał Mam talent 9 czyli odcinek 13 zostanie wyemitowany już dzisiaj o godzinie 20:00. Dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwości obejrzenia programu na żywo w telewizji, mamy relację na żywo z ostatniego odcinka dziewiątej serii. Kto wygra Mam talent 9? Zwycięzcę wybiorą widzowie. Jego nazwisko poznamy około 22:00. Tymczasem przypominamy, że w finale Mam talent 9 zobaczymy występy dziesięciu wykonawców, z czego aż cztery będą muzyczne. Na scenie zaśpiewają dzisiaj Jakub Herfort, Daria Kowolik, Kapela Ciupaga zagra i zaśpiewa, a Mateusz Laskowski zarapuje. Nie zabraknie również tańca – od grup NBDS Dream i Wolf Gang, po wykonującą pole dance Aleksandrę Bednarz. W finałowym odcinku wystąpią również dwa zespoły akrobatów i iluzjonista Adrian Pruski.

Mam talent 9 odc. 13 FINAŁ - relacja na żywo!

ZOBACZ: Gdy Chylińska potrzebuje rady, zwraca się... do zakonnicy!

21:58 Czas na ostatnie minuty głosowania widzów. Po długich reklamach wszyscy finaliści wychodzą na scenę. Kto wygrał Mam talent 9? Oto wyniki show od ostatniego miejsca: Daria Kowolik, Aleksandra Bednarz, NBDS Team, Marcelka Joo i Robert, Lasio Companija, Wolf Gang, Just Edi. Na podium finału znaleźli się: Kapela Ciupaga, Acrodreams i Jakub Herfort. Z tej trójki drugie miejsce zajął duet Acrodreams. Tymczasem zwycięzcą Mam talent 9 został Jakub Herfort!

W sieci znajdziemy wiele nagrań z wystepów Jakuba. Tak zwycięzca Mam talent 9 prezentował się przed rokiem w swojej rodzinnej miejscowości:

22:50 Na scenie Jakub Herfort, czyli ostatni uczestnik finału Mam talent 9. Jakub śpiewa od dziecka jednak do 17 roku życia było to śpiewanie całkowicie amatorskie. Dwa lata temu postanowił sprawdzić, czy jego zdolności wokalne są na tyle dobre by móc śpiewać zawodowo. "Ty dla mnie jesteś zjawiskiem pod wieloma względami. Jesteś takim wielkim, wielkim grzejącym sercem. Spinaj te swoje pośladki, bo możesz wygrać" - dała wokaliście radę Foremniak. Z kolei Agustin stwierdził, że Jakub mógłby być jego terapeutą, który zawsze będzie poprawiał mu humor. "Ja myślę, że jesteś mocny, rock'n'rollowy. Jakub udany występ gratuluję".

21:44 Acrodreams to zgrany do perfekcji duet. Fatima i Tomek w finale Mam talent 9 wystąpili z numerem 9. W dzisiejszym pokazie Fatima wypuściła płonącą strzałę z łuku. Dodajmy, że zrobiła to stopami, stojąc na rękach! Jury na zakończenie show wstało z wrażenia. "Myślę, że Cirque du Soleil powinien wyłożyć duże pieniądze, aby was kupić" - podsumował Agustin. Foremniak stwierdziła, że ten występ przeszedł do historii Mam talent. Chylińska krótko stwierdziła, że to był najlepszy występ tego wieczoru.

Poniżej przypominamy ich występ w półfinale:

21:34 Wracamy po przerwie. Na scenie iluzjonista - Just Edi Show. Mężczyzna przyznał za kulisami, że każdemu występowi towarzyszy stres. "To jest wielkie przeżycie oglądać jego występy, a najciekawsze jest to, że nie chcesz wiedzieć, jak on to robi" - tymi słowami opisał Ediego Agurstin. Edi zapowiada jurorkom, że ma dla nich dzisiaj przepowiednię. Dla Agustina jak zawsze ma sztuczkę karcianą. Występ Ediego jest bardzo dynamiczny. Edi podczas show prosi o pierścionek Foremniak. Mężczyzna pożycza go na chwilę, by potem znaleźć go na... zawiązanej sznurówce. Pokaz zakończył się sukcesem. Co ciekawe, Edi na koniec ostatecznie nie oddał pierścionka Małgorzacie, która po zakończeniu show kilkukrotnie domagała się oddania przedmiotu. Iluzjonista obiecał jednak aktorce, że odda jej biżuterię.

21:12 Daria Kowolik to dziewiętnastolatka pochodząca z Dobrodzienia. Dziewczyna ma niesamowity talent wokalny. W finale Mam talent 9 zaśpiewa "Let me love the lonely" Jamesa Arthura i Mariny Szczęsnej. Czy 19-latka z Dobrodzienia poradziła sobie z tym utworem lepiej niż żona polskiego piłkarza? Zanim poznamy opinię jury, czas na rozmowę z prowadzącymi. Jak wygląda życie Darii po udziale w Mam talent? Dziewczyna przyznaje, że obecność w show to spełnienie jej marzeń. "Bardzo żałuję, że to już finał, bo przepięknie rozwijasz się w tym programie. Jesteś coraz bardziej dojrzała, coraz bardziej spokojna i myślę, że ty już wiesz, co chcesz robić w życiu" - podsumował Agustin Egurrola. Foremniak przyznała się do tego, że uwielbia ją w repertuarze piosenek o miłości. "Jednak byłabym za tym, abyś robiła nowoczesną muzykę i tak zgadzam się, że był to najlepszy twój występ" - oceniła Chylińska.

21:05 Z numerem sześć w finale Mam talent 9 zaprezentuje się NBDS Team. Ich występ zaczął się do piosenki Michaela Jacksona "Thriller". Przed wejściem na scenę tancerze żartowali sobie, że tuż po zakończeniu wszystkich występów idą na imprezę z Kapelą Ciupaga. Skład grupy jest ruchomy – wynika on z dyspozycyjności tancerzy w danym sezonie. Obecny skład grupy długo się docierał - stały progres, wspólne wyjazdy, turnieje i projekty zweryfikowały go. Jak określają go sami członkowie grupy – teraz jest najlepiej. NBDS to prawdziwa paczka – członkowie grupy spędzają dużo czasu ze sobą poza sceną i salą treningową. Podsumowanie Agustina. "Nie każdy choreograf jest w stanie poradzić sobie z legendą Michaela Jackson. Myślę, że jemu by się dzisiaj podobało" - komplementował Egurrola. "Dla mnie to jest absolutny nokaut. Takiej klasy nie było jeszcze w tej edycji" - zachwycała się Foremniak.

20:56 Na scenie Aleksandra Bednarz, która jest specjalistką od pole dance, czyli tańca na rurze. W finale Mam talent 9 Ola wystąpiła w stroju baletnicy. Ola od zawsze kochała sport i taniec, już na studiach zajęła się fitnessem. Początkowo pracowała jako trener personalny i instruktor fitness na Słowacji i w Londynie oraz jako animatorka/ instruktorka fitness na Teneryfie. Od 3 lat zajmuje się pole dance. Od 2 lat startuje w zawodach, w kategorii Pole Sport. Jak ocenią ją jurorzy? "Zdaje się, że z tej trójki najlepiej na baletach zna się... Gosia" - zażartował Prokop. Ta uwaga bardzo rozśmieszyła jurorkę. "Mnie najbardziej fascynuje twoja kreatywność. To już nie jest pokaz, show, to jest etiuda teatralna" - podsumował Egustin. "Silna, piękna, liryczna. Kocham takie kobiety. Mój stan uczuć do ciebie się nie zmienia" - pochwaliła Chylińska.

20:39 Marcelka i Robert to córka i tata. Tworzą duet akrobatyczny. Dzisiaj na scenie finału Mam talent 9 wprowadzili klimat świąt występując do piosenki Mariah Carey "All I want for Christmas is you". Czas na przepytywania prowadzących. Macelka naciskana przez Prokopa powiedziała, że na Boże Narodzenie chciałaby dostać konika. "Życzę ci aby wszyscy, którzy będą rozpakowywać prezenty na święta mieli tyle radości, ile ty nam dzisiaj dałaś podczas tego występu" - podsumowała Foremniak. Agustin zauważył, że Marcelinka robi z odcinka na odcinek coraz większse postępy. Czas na reklamy.

20:29 Z numerem trzecim w finale Mam talent 9 zarapuje Mateusz Laskowski, czyli Lasio Companija. Obecnie pracuje jako konsultant do spraw wdrażania programów rynkowych w branży farmaceutycznej jest też menagerem w jednym z klubów w swoim rodzinnym mieście. Chęć tworzenia muzyki była w nim od zawsze, dlatego swój pierwszy kawałek nagrał już 10 lat temu. Mateusz swój talent ćwiczy w studio, na próbach oraz koncertach i jak sam mówi oczywiście pod prysznicem. Występ Lasia zaczyna się od cytowania fragmentu książki "Mały książę". Czy ten pomysł spodobał się jury? "Ja nie głosowałem na ciebie, abyś był w finale. Ale teraz widzę, że to był błąd. Bo taki człowiek był potrzebny" - podsumował Agustin. Chylińska z kolei, wyznała, że w półfinale miała wrażenie, że jest chamem, ale teraz zmieniła zdanie.

Lasio niedawno gościł w Dzień Dobry TVN. Jak wypadł? Przekonajcie się sami:

20:20 Czas na swojskie klimaty z Kapelą Ciupaga z Łącka. W skład zespołu wchodzi osiem osób. Kapela została założona w 2005 roku. Zespół gra bardzo żywiołowe utwory folkowe inspirowane głównie klimatami bałkanskimi, wegierskimi, słowackimi i cygańskimi . Wielką zaletą muzyków jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom. Klimat muzyki wspiera bogate instrumentarium, gdzie obok skrzypiec, akordeonów i kontrabasu pojawiają się cymbały i altówka węgierska oraz cajon. "Łap babo chłopa, jak ma chęć" - to tekst refrenu piosenki, która dzisiaj została zaprezentowana. "Wasza kapela ma jaja jak górskie jeziora" - podsumowała występ góralskiego zespołu Małgorzata Foremniak, na co Chylińska zapytała zdziwiona "To znaczy takie rozlane?"

20:07 Jako pierwsi zaprezentują się tancerze z grupy Wolf Gang. Formacja została założona w 2012 roku przez Jolantę Kaźmierczak. Obecnie w skład grupy wchodzi 21 osób, które na co dzień trenują w studiu tańca "Up2Excellence" w Bydgoszczy. Ich specjalizacja to hip hopie. "Tak mogą wyglądać pierwsze ćwiczenia Obrony Terytorialnej, a to tylko Wolf Gang" - żartuje Hołownia na zakończenie ich występu. Czas na ocenę. Jako pierwszy specjalista. Agustin jest zachwycony "Niesamowity występ, niesamowita siła, niesamowita precyzja w każdej sekundzie". Tymczasem Foremniak uznała, że Wolf Gang to nie występ to prawdziwe wydarzenie.

20:03 Na początek rozluźniająca pogawędka Szymona Hołowni i Marcina Prokopa. "Mamy już największego prowadzącego, bo dwumetrowego Marcina Prokopa" - żartuje sobie Hołownia. Czas na zapowiedzi jurorów "Ona niespełniony sen każdego dwudziesto- i stulatka - Małgosia Foremniak" - przy takim wprowadzeniu wchodzi aktorka. Tuż za nią Agnieszka Chylińska. Fanfary przycichły pora przejść do sedna. Prowadzący przypominają jeszcze, że zwycięzcę Mam Talent 9 wybierają widzowie w głosowaniu.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: