ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Nowy program Drzyzgi zniknął z ramówki. Jest komentarz stacji!

Nowy program Drzyzgi zniknął z ramówki. Jest komentarz stacji!

15.03.2017, godz. 13:58
Ewa Drzyzga
foto: © AKPA

Nowy program Ewy Drzyzgi miał pojawić się na antenie TVN w sobotę 18 marca. Niestety plany dotyczące emisji programu 36,6 zostały zmienione, a stacja wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ewa Drzyzga po wielu latach zrezygnowała z prowadzenia "Rozmów w toku". Wraz z pożegnaniem zapowiedziała, że już niedługo pojawi się w nowym programie. Na wiosennej ramówce TVN zapowiedziano, że nowy program Drzyzgi pt. "36,6" pojawi się na antenie w marcu. Datę premiery wyznaczono na 18 marca 2017 roku. Niestety kilka dni przed pierwszym odcinkiem "36,6" program zniknął z ramówki. Do sprawy bardzo szybko odniosło się biuro prasowe TVN. Okazuje się, że nowy program Drzyzgi wystartuje, ale z lekkim opóźnieniem.

- Potwierdzam, że program Ewy Drzyzgi wystartuje 1 kwietnia. Zmiana daty była spowodowana decyzją programową - poinformowało nas Biuro Prasowe TVN.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Grazia" Ewa Drzyzga opowiedziała o kulisach pracy na planie nowego show.

- Nagrań w studiu w tej chwili jest mniej, ale dużo więcej czasu muszę poświęcić na przygotowanie się do rozmowy ze specjalistami czy do prezentacji eksperymentów, w których podpowiadamy , co nam szkodzi, a co jest dla naszego organizmu dobre. Trzeba przeczytać dużo fachowej literatury, a to nie jest proste, zwłaszcza kiedy potem tę swoją wiedzą lub niewiedzę musisz konfrontować z ekspertami - zdradziła Drzyzga.

ZOBACZ: Ewa Drzyzga wraca do TVN. Poprowadzi nowy program

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: