ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Projekt Lady odc. 5. RELACJA na ŻYWO. Uczestniczki po raz pierwszy w sukniach balowych

Projekt Lady odc. 5. RELACJA na ŻYWO. Uczestniczki po raz pierwszy w sukniach balowych

25.07.2016, godz. 21:54
Projek Lady - uczestniczki w balowych sukniach
foto: x-news

Projekt Lady odc. 5 - uczestniczki po raz pierwszy pojawią się w sukniach balowych. Jednak ubranie to nie wszystko! Dziewczyny będą musiały nauczyć się tańca. Czy Małgorzacie Rozenek 5 odc. programu udało się zaszczepić w dziewczynach zachowanie prawdziwej damy? O tym możecie przekonać się sami w naszej realcji na żywo z 5. odcinka Projekt Lady

W 5. odcinku Projektu Lady uczestniczki będą musiały zmierzyć się z lekcjami nauki tańca. Czy wysiłek zaowocuje? W odcinku Projekt Lady z 25 lipca 2016 roku dziewczęta po raz pierwszy pokażą się nam w sukniach balowych [galeria powyżej artykułu]. Jednak strój to nie wszystko. Co z zachowaniem? Niestety w tej kwestii Małgorzatę Rozenek czeka jeszcze sporo pracy. Dziewczyny nadal nie mogą pozbyć się starych nawyków. Świadczy o tym m.in. wieczorne wyjście na ognisko z chłopakami - to również obejrzymy w 5. odcinku Projekt Lady. Zanim dojdzie do spotkania z przedstawicielami płci przeciwnej, dziewczęta będą sobie swawolnie żartować.

- Mam zamiar się dzisiaj całować. Ma ktoś gumy? - zapyta jedna z uczestniczek
- Też se w ślimaka lecę, a co tam - będzie jej wtórować kolejna.

Przypomnijmy, że z poprzedniego odcinka odpadły aż dwie uczestniczki - Agnieszka Jabłońska oraz Vanessa Białek.

Relację na żywo z Projekt Lady odc. 5 zaczynamy punktualnie o godzinie 20:55. Bądźcie z nami!

21:50 "Izo, złamała pani główną zasadę tego domu. Okazała pani pogardę wobec innej uczestniczki", "Iza, słowa raz wypowiedziane pozostają na zawsze" - oceniają mentorki. Dzisiaj Pałac w Radziejowicach opuszcza właśnie ona - Iza Szimkę. "Mogę wracać do domu wreszcie. Mogę wreszcie pokazać cycki. Wolę być swoją najlepszą wersją niż podróbką damy, a myślę, że niektóre dziewczyny będą tutaj niezłymi podróbkami" - tymi słowami

21:45 Czas na ocenę Izabeli Szimkę. "We wzroku widać pogardę dla innych osób" - stwierdza Irena. "Litość i mina płacząca w żaden sposób nie może być przepustką do pozostania w Radziejowicach" - zwraca się do Karczewskiej mentorka.

21:43 Ostatni etap dzisiejszego odcinka to tradycyjnie podsumowujące rozmowy z mentorkami. To również najbardziej stresujący moment. Jako pierwsza do pokoju wchodzi Agata Szostek. Mentorki zauważają, że pani Szostek "nie jest subtelna". "Cały czas widzać rozchwianie. Brakuje uwagi" - wylicza Irena. "Wbrew zdrowemu rozsądkowi my wciąż wierzymy, że jesteś damą. Masz zrobić wszystko. Słowo subtelność masz zapisać na kartce i powtarzać je kilka razy dziennie" - poucza Tatiana.

21:32 Uczestniczki Projekt Lady w sukienkach balowych poczuły się jak prawdziwe księżniczki. "Chciałabym wyglądać tak na co dzień" - wyznała Agata. "One po prostu płynęły" - oceniła Tatiana i szybko dodała "Dla mnie dzisiaj najpiękniej tańczyła Patrycja Wieja". W ocenie specjalistki od tańca najlepiej dzisiaj wypadła Pamela. Dla Małgorzaty Rozenek była to Patrycja Wieja. "Było mi bardzo miło i mogło to trwać wiecznie" - cieszyła się zachwalana Wieja. Za kulisami swojemu rozgoryczeniu dała wyraz Iza Szimke. Dziewczyna podczas dzisiejszego wieczoru w ogóle nie została wyróżniona, co było dla niej mocno rozczarowujące.

21:30 Przed uczestniczkami Projekt Lady egzamin. Polega on na sprawdzenie umiejętności tanecznych dziewczyn. Przy wybieraniu sukienek Iza znowu surowo oceniła zachowanie Patrycji Karczewskiej "To jest Patusia show"

21:25 Podczas mierzenia bielizny doszło do pewnych niesnasków między Patrycją i Izabelą Szimkę. Iza powiedziała wprost "Nie jesteś modelką. Zachowujesz się jak psychiczna dziewczyna." Na koniec Iza powiedziała do Karczewskiej "Pocałuj mnie w dupkę". Takie zachowanie musiało zostać omówione z mentorkami. Na pytanie "co się stało" Izabela odpowiedziała "Nie chcę tego już omawiać". "Jeśli w waszej grupie pojawia się ktoś, kto zachowuje się inaczej, to bardzo was to irytuje. Iza jeśli jeszcze raz zaatakujesz Patrycję w mojej obecności, to poproszę cię abyś w taki sam sposób zaatakowała mnie".

21:23 Śniadanie również odbyło się w towarzystwie tancerzy. Jak się okazało tym razem, to dziewczyny były mentorkami dla panów. Niestety pouczanie też nie należy do odpowiedniego zachowania. Jakkolwiek dziewczyny

21:12 W lekacjach nauki walca nie mogło zabraknąć... partnerów. Na twarzach dziewczyn od razu pojawił się uśmiech. Niektóre z nich były nawet.... zawstydzone. Widać, że te zajęcia bardzo przypadły do gustu dziewczynom. Od razu zaczęło się flirtowanie. Agata dowiedziała się, że to właśnie panowie spędzą z nimi wieczór na ognisku. "Kurde wiedziałam, w końcu jacyś faceci". Na początku rozmowa... nie kleiła się. Jednak tuż pod koniec dziewczyny zaczęły tańczyć, ale z pewnością nie był to walc. Spotkanie z panami przeniosło się do... wnętrza pałacu. Niestety dobrą zabawę przerwała mentorka. Tatiana stanowczo dała znać, że to koniec spotkania.

21:00 Po wzruszających rozmowach z Tatianą czas na.... strofowanie przy śniadaniu. Angelika usłyszała, że je za dużo. Tatiana zaś nie powinna robić kanapek na widelcu. Przy okazji mentorki zdradzają kolejne zadania, z którymi zmierzą się dziewczęta. Dzisiaj uczestniczki będą uczestniczyć w lekcjach nauki tańca. Wieczorem zaś spędzą czas na ogniusku z dobrze wychowanymi chłopcami

20:59 Najbardziej wzruszającym momentem dzisiejszego odcinka jest rozmowa z mentorką o miłości. Wszystkie uczestniczki mają na swoim koncie doświadczenia w wziązku. Najbardziej poruszającą historię przedstawiła Agata Szostek. Dziewczyna była w związku z mężczyzną, który używał wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej. Uczestniczka przyznała, że jej partner twierdził, że ona nie jest dla niego atrakcyjna. Zdenerwowana mentorka po raz pierwszy raz złamała zasady, użwywając przekleństw. "Agata obiecaj mi, że jeśli następnym razem jakiś facet powie, że jesteś bezwartościowa, to powiesz mu "spier**aj"".

20:55 Pierwszym zadaniem, z którym zmierzyły się mieszkanki pałacu w Radziejowicach była lekcja rysunku. Panie musiały narysować sylwetkę... nagiego mężczyzny. Zadanie to wzbudziło wiele emocji.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: