ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl

04.09.2016, godz. 22:17
RELACJA: Pierwszy odcinek programu ROLNIK SZUKA ŻONY 3!
foto: Super Express

Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl start 21.25. Za nami pierwszy odcinek programu, a w nim poznaliśmy rolników, którzy szukają swojej drugiej połówki, z którą będą mogli spędzić resztę życia. Zobacz zapis relacji na żywo na Se.pl.

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu "Rolnik szuka żony". A w nim poznaliśmy samotnych rolników, którzy marzą o wielkiej miłości. Czy za sprawą programu uda im się poznać swoją drugą połówkę, z którą spędzą resztę życia? Zobacz zapis relacji na żywo, która rozpoczęła się o 21.25 na Se.pl

22.10 To już koniec pierwszego odcinka programu. Dziękujemy, że byliście z nami.

22.08 Zbigniew nie może doczekać się, kiedy pozna wybrane przez siebie panie. Monika przyznała, że każda kobieta chciałaby dostać tyle komplementów jednego dnia. Łukasz jest ciekawy swoich wybranek, a Marek ma nadzieję, że wśród kobiet, które wybrał będzie ta jedyna. Szymon z kolei wierzy, że spotka swoją pokrewną duszę.

22.05 Monice w wyborze dziesiątki pomaga mama i siostra. Łukasz również może liczyć na wsparcie rodziny. Markowi w podjęciu decyzji pomaga syn Adam. - Jestem mega szczęśliwy, że tata dostał listy i będzie miał szansę na nowe życie - wyznał przed kamerami chłopak. Szymon również korzysta ze wsparcia mamy.

22.03 Teraz pora na Zbigniewa. Czy mężczyzna wybierze odpowiednie kandydatki?

21.57 Szymon przeczytał już kilka listów, jednak jego uwagę zwróciła Małgosia z Helu, która podobnie jak on jest wegetarianką. Z kolei Ewa napisała, że chciałaby żyć na wsi.

21.54 Marta przywiozła listy Markowi. Mężczyzna przyznaje, że najpierw przeczyta wszystkie wiadomości, a dopiero potem podejmie decyzję, które panie będzie chciał poznać. Rolnik wyznaje, że nie jest to łatwe zadanie.

21.50 Teraz czas na Łukasza. Mężczyzna czyta listy, które napisały do niego kandydatki.

21.48 Marta odwiedziła Monikę, by pomóc jej wybrać mężczyzn, którzy będą zdobywać jej względy. Robert, Dawid swoimi listami zwrócili na siebie uwagę kobiety. Czy przypadną jej do gustu?

21.46 "Nie są ważne trudy znoje, jeśli przyjmiesz serce moje - napisała Łucja w liście do Zbigniewa i tym samym zapewniła sobie jego aprobatę. Mężczyzna czyta kolejne listy i coraz trudniej jest mu wybrać kobiety, które chciałby bliżej poznać.

21.45 Czas na czytanie listów.

21.45 Szymon czeka na kobietę radosną, pełną wary. Z kolei jego mama marzy o pracowitej, dobrej i prawdomównej synowej.

21.40 Marek czeka na kobietę, z którą będzie mógł stworzyć prawdziwą rodzinę. mężczyzna jest po rozwodzie i opiekuje się swoimi dziećmi. Przyznaje, że dopiero niedawno zrozumiał, że w jego życiu brakuje kobiety. Rolnik przygotował pokoje dla pań, które wybierze. Zdaje sobie sprawę, że nie ma kobiety idealnej. Dla niego ważny jest zarówno wygląd jak i osobowość.

21.38 Łukaszowi do pełni szczęścia brakuje miłości. Czy wśród gromady listów, które dostał, znajdzie się ten jeden, który napisała jego przyszła żona? Jego rodzice chcieliby, żeby wybranką Łukasza była kobieta o dobrym sercu.

21.35 Poznajmy Zbigniewa. Wybranka mężczyzny powinna być szczerą kobietą, której będzie potrafił zaufać. Monika z kolei chciałaby poznać kogoś, kto zrozumie jej pasję, kto w pełni pokocha jej styl życia. Od dziecka zajmuje się zwierzętami. Kobieta dostała już bukiet kwiatów i kilka listów. Czy będzie to miało wpływ na jej wybór?

21.33 Marta Manowska jedzie do szczęśliwej piątki, która dostała najwięcej listów.

21.30 Adam, Marek, Monika, Zbigniew, Paweł, Damian, Łukasz, Katarzyna, Szymon, Krzysztof to uczestnicy 3. edycji programu.

21.25 Przed nami pierwszy odcinek nowego sezonu "Rolnik szuka żony", a w nim poznamy piątkę uczestników, którzy zgłosili się do programu, by znaleźć miłość. Program rozpoczyna się od pokazania fragmentu ze ślubu Agnieszki i Roberta, którzy poznali się w drugiej edycji show. Para powiedziała sobie sakramentalne tak 2. kwietnia. Dwa tygodnie później na ślubnym kobiercu stanęli Ania i Grzegorz. Okazuje się, że małżonkowie wkrótce zostaną rodzicami!

Zobacz: Tatiana Okupnik została mamą! [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: