ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Przed nami pierwsze spotkania!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. Przed nami pierwsze spotkania!

11.09.2016, godz. 16:33
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony foto: TVP

Za nami pierwszy odcinek Rolnik szuka żony 3. Listy już przeczytane, a teraz pora na pierwsze spotkania! Czy będą też pierwsze zauroczenia? Przekonamy się w Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. o 21.25.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 2. już o 21.25. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z legendarnego już show TVP. Marta Manowska ma za sobą czytanie listów wraz z uczestnikami programu, a teraz pora na pierwsze spotkania! A może nawet pierwsze zauroczenia, kto wie? Rolnicy już wybrali swoje kandydatki (i kandydatów) na żony. Na początku musieli zdecydować "w ciemno", na podstawie nadesłanych listów. Teraz poznają się z wybranymi ludźmi w rzeczywistości. Marta Manowska jak zwykle będzie pilnować, żeby wszystko przebiegało pomyślnie dla każdej ze stron.

Jak pójdzie Monice, Markowi, Łukaszowi, Szymonowi i Zbigniewowi? Czy uczestnicy tej edycji będą równie wyraziści jak rolnicy z poprzednich edycji? Czy i tym razem doczekamy się ślubów, a nawet pociech? Na to liczymy, a wszystkiego dowiemy się już niebawem. Jak wam się podobają uczestnicy tej edycji?

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Szymon i Monika ZDRADZILI kogo szukają

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: