ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Oto nowi uczestnicy Rolnika ZDJĘCIA

Rolnik szuka żony 3. Oto nowi uczestnicy Rolnika ZDJĘCIA

24.08.2016, godz. 11:23
rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3., odcinek pilotażowy obejrzeliśmy w Wielkanoc. Poznaliśmy 10 rolników, którzy szukają miłości. Jesienią będziemy śledzić losy tylko 5 uczestników - tych, którzy otrzymali najwięcej listów. Poznaj wszystkich uczestników programu Rolnik szuka żony zaprezentowanych w odcinku pilotażowym.

Emisja zerowego odcinka Rolnik szuka żony 3 odbyła się wiosną 2016 roku. Poznaliśmy w nim 10 uczestników, którzy szukają miłości. Bohaterowie cierpliwie czekali na listy od kandydatów i kandydatek. Dopiero w pierwszym odcinku Rolnik szuka żony 3 dowiemy się, kto otrzymał ich najwięcej. Wtedy będziemy śledzić losy tylko 5 uczestników. A kto pojawił się w pilotażowym odcinku Rolnik szuka żony?

Kim są uczestnicy Rolnik szuka żony 3?

Adam (27 lat) wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo położone w malowniczym województwie podlaskim. Miał okazję zobaczyć wielki świat, kilka miesięcy spędził w Stanach Zjednoczonych i od pierwszego dnia pobytu był pewien, że jego miejsce jest na podlaskiej wsi. Teraz szuka partnerki, która przyjedzie i być może zostanie z nim do końca życia. Jaki jest Adam i jaka powinna być jego wybranka?

Damian (29 lat), to jeden z najmłodszych uczestników programu. Pochodzi z Mazowsza i zajmuje się uprawą warzyw, głównie dyń, kabaczków i cukinii, które następnie sprzedaje na podwarszawskich targowiskach. Jest dowcipny, pełen energii i gotowy na to, żeby zmienić swoje życie. - Kobiecie mógłbym dać dużo miłości - przekonuje. Czy dzięki programowi będzie miał na to szansę?

Tanzania, Meksyk, Kuba - to tylko niewielka część z podróżniczej mapy Łukasza (31 lat). Ukończył ogrodnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Spędził 7 miesięcy w USA. Dziś swoje doświadczenia wykorzystuje prowadząc z rodzicami niemal 100 hektarowe gospodarstwo rolne. Świetnie radzi sobie w pracach na gospodarstwie i wie jak zorganizować sobie wolny czas. Niestety poszukiwania partnerki na życie dotychczas nie szły mu tak dobrze, jak prace w rolnictwie i podróżowanie. Jakiej kobiety szuka?

Marek (44 lata), to bardzo wrażliwy człowiek. Jest rozwodnikiem i prowadzi duże gospodarstwo hodowlane w sercu Warmii i Mazur. Razem ze swoimi dziećmi - 22-letnią Karoliną i 21-letnim Adamem - hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptactwo. - Większej wartości poza rodziną nie ma - przyznaje. Z synem i córką są bardzo zżyci, ale wszyscy czują, że kogoś im brakuje. - Tata jest opiekuńczy, pracowity, pomysłowy, umie gotować i nawet lubi - zachwala córka. Czy dzięki programowi zakocha się na nowo?

Stanowcza, poukładana ale i uśmiechnięta wegetarianka. Jej największą miłością są konie, którymi zajmuje się od wielu lat. Monika (31 lat) pochodzi z Dolnego Śląska, prowadzi gospodarstwo rolne, hodowlę koni i salon spa dla zwierząt. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW - Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Szuka mężczyzny, który podzieli jej pasje. Czy w tym galopie zajęć znajdzie się czas na miłość?

Kasia (36 lat) jest kobietą solidną, poukładaną i racjonalną. Z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. - Chciałbym spotkać takiego faceta, który lubi wstawać rano i ma pasje do życia. Potrzebuje silnego mężczyzny, który zapanuje troszeczkę nad moim temperamentem - mówi Kasia. Czy znajdzie osobę, która sprosta jej wymaganiom?

Anioł na ziemi - tak mówi o nim syn, który zgłosił ojca do programu. Krzysztof (47 lat) jest rozwodnikiem, 7 lat po ślubie żona wyjechała za granicę i już nie wróciła. Dzieci zostały z nim, całe życie poświęcił na wychowanie i prace na gospodarstwie. Wiele w życiu przeszedł i teraz wreszcie chciałby zadbać o siebie i znaleźć kobietę, dzięki której codzienne powroty do domu będą radością.

O tym, że Zbigniew (57 lat) zasługuje na miłość najlepiej wiedzą jego dzieci, które zgłosiły ojca do programu. Zbigniew jest wdowcem, któremu podobno niczego nie brakuje. Sam rozbudował gospodarstwo, z wykształcenia leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Czy w programie znajdzie swoją przyszłą partnerkę?

Paweł (25 lat) mimo młodego wieku szuka kobiety gotowej na trwały związek. Odziedziczył spore gospodarstwo po dziadku, które prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Jest kawalerem z Wielkopolski, a do szczęścia brakuje mu tylko ciepła i bliskości. Czy w programie znajdzie kobietę, która rozpali ten dom i jego serce?

Szymon (29 lat) to kawaler z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia mgr inż. leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Z zamiłowania i zawodu rolnik. Żyje w zgodzie ze swoimi wartościami. Chciałby, żeby jego partnerka - tak jak on - widziała swoją przyszłość w jedności z Bogiem i naturą. Do tej pory nie udało mu się stworzyć trwałego związku, który doprowadziłby go przed ołtarz. Teraz chce dać sobie szansę i spróbować jeszcze raz. Jakim wymaganiom musi sprostać jego partnerka?

Zobacz galerię zdjęć wszystkich uczestników! Kogo powinniśmy oglądać w 3. edycji Rolnik szuka żony 3 jesienią?

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: