ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Znamy już typy rolników!

Rolnik szuka żony 3. Znamy już typy rolników!

18.09.2016, godz. 22:12
Szymon, Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. już za nami. Wiemy, co się działo, kogo wybrali rolnicy. Jesteście ciekawi ich decyzji? Za tydzień zobaczymy, jak rolnicy razem z kandydatami na drugie połowy radzą sobie pod jednym dachem.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. dobiegł końca. Wraz z zakończeniem poznaliśmy kandydatki (i kandydatów), którzy pojadą do Łukasza, Marka, Szymona, Zbigniewa i Moniki. Początkowo rolnicy musieli wybrać pięć osób do dalszego etapu. Tam, po kolejnych bliższych poznaniach, znowu musieli kogoś odrzucić. Ostatecznie dokonali wyboru, choć lekko nie było. Zbyszek wybrał Irenę, Łucję i Bogumiłę. Monika zaprosiła do siebie Roberta, Tomka i Dawida. Łukasz wybrał Patrycję, Agnieszkę i Anię. Szymon postanowił wybrać Kasię, Marysię i Ulę. Marek z kolei zaprosił Kasię, Anię, Beatę.

Na randkach każdy z rolników postawił na co innego. Marek kazał dziewczynom skręcać meble, Szymon grał z nimi w kręgle i rozmawiał o religii, planach na życie. Zbigniew malował ze swoimi kobietami i mało dyskretnie je podrywał, a Monika kazała panom gotować dla siebie. Łukasz bawił się przednio grając w "Zgadnij kim jestem". Więcej znajdziecie w naszej relacji na żywo:

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odcinek 3. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: