ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia: "Ewa siedzi w kuchni, jak na kobietę przystało"

Ślub od pierwszego wejrzenia: "Ewa siedzi w kuchni, jak na kobietę przystało"

28.11.2016, godz. 13:20

Ślub od pierwszego wejrzenia już dziś w telewizji. Co tym razem zobaczymy w nowym programie TVN? Okazuje się, że relacje między Ewą, a Darkiem znacznie się ociepliły. Świeżo upieczony mąż pozwala już sobie nawet na... seksistowskie komentarze!

Ewa i Darek to najbardziej barwna para w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Na początku wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Podczas wesela było wspaniale. Dogadywali się, chociaż w ogóle się nie znali, ich rodziny znalazły wspólny język i przede wszystkim bardzo się sobie podobali. Jednak już na drugi dzień pojawiły się problemy. Relacja znacznie pogorszyła się podczas podróży poślubnej. Młode małżeństwo przeżywało prawdziwy kryzys. Był nawet moment, że nie mieszkali ze sobą i porozumiewali się wyłącznie za pomocą SMS-sów.

Na szczęście wizyta u Piotra Mosaka, programowego psychologa, zdziałała cuda. Para na próbę zamieszkała ze sobą, Darek pojawił się na urodzinach mamy Ewy i powoli relacja wracała na pierwotny tor. Jak się okazuje, Darek poczuł się już tak pewnie, że pozwolił sobie na seksistowskie docinki w stronę Ewy! - Zbliża się powoli imprezka! - zapowiada Darek, wylegując się na łóżku. - Ewa siedzi w kuchni, jak na kobietę przystało - dodał szeptem, rechocząc do siebie. - Tylko ciii... - zwraca się w swoim wideo pamiętniku w obawie przed żoną. Na szczęście Darek też pomógł w przygotowaniach do imprezy - umył podłogi.

Zapraszamy na dzisiejszy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia o 22:30 na TVN. Pamiętajcie również o naszej relacji NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Agent - Gwiazdy 2. Kto wystąpi w programie? Mamy nazwiska!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: