ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Noc poślubna Natalii i Jacka - "Staraliśmy się zacieśnić nasze stosunki"

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Noc poślubna Natalii i Jacka - "Staraliśmy się zacieśnić nasze stosunki"

31.10.2016, godz. 23:33
Ślub od pierwszego wejrzenia. Jacek i Natalia
foto: Printscreen TVN/ player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia rozkręcił się na dobre. Wszystkie pary są już po ślubie. Po magii uroczystości ślubnych i cudownych wesel, czas na prawdziwe życie. Czy związki stworzone przez ekspertów przetrwają próbę czasu?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. W zeszłym odcinku kolejne dwie pary wzięły ślub. Dziś zobaczymy jak utworzone przez specjalistów pary, radzą sobie w prawdziwym życiu. Czy będzie szybki rozwód?

23:30 To już koniec na dziś. Zapraszamy za tydzień na naszą relację NA ŻYWO na SE.Pl!

23:28 Natalia nie rozumie, czemu Jacek cały czas rozmawia. - Jestem jak Joker - śmieje się chłopak. Natalia oczekuje od męża więcej powagi i dojrzałości. Czas na powrót do Polski. Czy rozwiodą się?

23:26 Jacek i Natalia chcą pogłębić swój związek. Dziewczyna chciałby, żeby bardziej o nią zabiegał i pokazał, kto nosi spodnie w tym związku. Natalia myśli, że niepodoba się Jackowi. Będzie kłótnia?

23:21 Powracamy po przerwie. Magda i Krystian są z różnych miast. Nie wiedzą jak pogodzić swoje życia po powrocie do Polski. Ona mieszka w Warszawie, a on w Poznaniu. Zastanawiają się, jak rozwiązać ten problem. Magda nie wyobraża sobie małżeństwa na odległość. Czas na powrót do kraju. Para dała sobie jeden dzień na przemyślenia planów na przyszłość. Dziewczyna spotkała się z mamą i zastanawia się, co dalej. Magda boi się, że Krystian nie przeprowadzi się do stolicy.

23:14 Darek jest gotowy nawet pójść na siłownię, żeby bardziej podobać się Ewie. Wygląda na to, że pierwszy kryzys został zażegnany. Kolejne reklamy.

23:10 Darek cieszy się, że dziewczyna powiedział w końcu o co chodzi. Chłopak jest jednak zadowolony, bo według niego ten problem można rozwiązać. Okazuje się, że Darek był w poprzednim związku 4 lata i nie uprawiał z nią seksu na jej życzenie. Boi się, że nie sprosta swojej żonie w łóżku. Ekspertka Monika Staruch nie rozumie trochę Ewy, bo z jednej strony chciałby, ale się boi.

23:07 Darek chce porozmawiać, ale Ewa kładzie się spać. Na razie nie boi się, że dziewczyna go opuści. Ewa nie potrafi okiełznać swoich emocji. Płacze podczas rozmowy. Okazuje się, że są rzeczy, które Ewie nie podobają się w Darku. Poczuła się, że została oszukana przez ekspertów. Chyba jednak da szansę temu małżeństwu. Okazuje się, że jest wiele cech charakteru Darka, które są w opozycji do osobowości Ewy. Zdaniem eksperta, Ewa znowu narzuca swoje zdanie Darkowi.

23:02 Natalia i Jacek ciągle żartują. Niestety dziewczyna nie lubi głupich komedii, co bardzo smuci Jacka. Tymczasem w Pradze, Darek zauważa, że Ewa zmieniła swoje nastawienie do niego. Zdziwił się, kiedy jego żona zniknęła w nocy. Ewa tłumaczy, gdzie była. Ma smutną minę. - Idzie to w stronę chłodu, że nie można się do niej zbliżyć - tłumaczy chłopak. Okazuje się, że Ewa rozważała ucieczkę! Czy będzie pierwszy rozwód w programie? A wydawali się taką udaną parą!

22:57 Magda i Krystian jedzą śniadanie. Dziewczyna jest zachwycona Rzymem. - Nawet w Warszawie nie ma takich widoków jak tu! - zachwala stolicę Italii. Para przejechała się dorożką i miała dużo czasu na rozmowy. Między młodą parą jest coraz więcej uczuci. Pocałowali się nawet z języczkiem!

22:51 Powracamy po przerwie. Co u Darka i Ewy? Chłopak zastanawia się jak będzie wyglądał pokój w Pradze. Na każdym kroku Darek rozśmiesza Ewę swoimi żartami sytuacyjnymi. Oglądają swoje lokum. Gdy Darek zasnął, Ewa wymknęła się na spacer. Ewa wystraszyła się małżeństwa.

22:42 Gdzie polecieli? Do Madrytu! Będzie gorąco. Na szczęście oni często latali samolotem, więc żadne z nich się nie bało podróży. Czas na reklamy.

22:40 Co u Natalii i Jacka? Jak po pierwszej nocy razem? Chyba było bardzo miło. - Nie wyspałam się - mówi zadowolona dziewczyna. Zrealizowali plan w 95 procentach. - Staraliśmy się zacieśnić nasze stosunki - tłumaczy Natalia.

22:39 Para rozmawia ze sobą, a atrakcje Rzymu sprzyjają bliższemu zapoznaniu. Poszli pod fontannę Di Trevi. Wrzucili 50 groszy fontanny i razem pomyśleli życzenie.

22:37 Czas na podróż poślubną. Para leci do czeskiej Pragi. Dla Darka to będzie pierwszy lot samolotem. Chłopak trochę się boi. Co u Magdy i Krystiana? Noc poślubna nie była udana. Padli jak kawki. Darek przebudzał się w nocy, ale nie chciał niepokoić swojej żony. Pogadali dopiero rano. Też udają się w podróż poślubną. Polecą do Rzymu! Okazuje się, że Magda nigdy nie leciała samolotem! Bała się. Zamknęła oczy i zatkała uszy.

22:35 Czas na śniadanie do łózka. Darek zauważył, że Ewa nim rządzi. Na weselu ona rozporządzała zebranymi od rodziny pieniędzmi. Piotr Mosak komentuje pierwszy zgrzyt pary. Psycholog uważa, że powinni to przedyskutować i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

22:30 Zaczynamy. Ela i Darek byli szczęśliwi na weselu. Jak poradzą sobie w prawdziwym życiu? Jak wyglądała noc poślubna? Tylko gadali! ale do 5:00 nad ranem!

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia: Jacek o Natalii "To nie jest mój typ, za którym zawsze goniłem"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: