ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 3. Gwiazdy zatańczą do piosenek z seriali

Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 3. Gwiazdy zatańczą do piosenek z seriali

17.03.2017, godz. 10:58
Taniec z Gwiazdami 2017
Stefano Terrazzino i Iwona Cichosz. foto:

Przed nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami 2017. Uczestnicy zatańczą dziś do piosenek z najpopularniejszych seriali. Sprawdźcie, jakich!

Dziś o godzinie 20.05 zobaczymy trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy zatańczą dziś do piosenek z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Foxtrota do piosenki „Love and marriage” z serialu „Świat według Bundych” zatańczą Monika Mariotti i Rafał Maserak. Będzie i główny motyw z „Przyjaciół” czyli „I Will Be There For You” The Rembrandts  oraz przyjaciele Marcin Korcz, Wiktoria Omyła ich jive i nieodłączna kanapa.

W piątek na parkiecie programu pojawią się również melodie i postaci agentów „Z archiwum X”, klasyk „With a Little Help From My Friends” Joe Cockera z serialu „Cudowne lata” oraz Kevin Arnold i Winnie Cooper oraz  wspaniała tytułowa salsa z „Seksu w wielkim mieście”.

Będą także polskie seriale. Do niezapomnianej wokalizy Grzegorza Markowskiego z serialu „07 zgłoś się” rumbę zatańczą Tomasz Zimoch i Paulina Biernat. W świat serialu „Alternatywy 4” przeniosą nas za to Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa.

Śledźcie relację na żywo z Tańca z Gwiazdami dziś o godz. 20.05

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: