ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6. Pierwszy odcinek. Zapis relacji na żywo na SE.pl

Taniec z gwiazdami 6. Pierwszy odcinek. Zapis relacji na żywo na SE.pl

02.09.2016, godz. 22:26
Taniec z gwiazdami 6
foto: Taniec z gwiazdami. Oficjalny Facebook

Taniec z gwiazdami 6, pierwszy odcinek za nami! Relację na żywo z pierwszego odcinka szóstej edycji Tańca z gwiazdami przeczytacie na SE.pl. Sprawdźcie, co działo się w programie i która gwiazda wypadła najlepiej!

Obejrzeliśmy pierwszy odcinek nowej edycji Tańca z gwiazdami. W szóstej edycji polsatowskiego show oglądamy m.in. Mariolę Bojarską-Ferenc, Olgę Kalicką, Adama Zdrójkowskiego czy Mariolę Bojarską-Ferenc.

Kto poradzi sobie najlepiej? Kto zostanie ulubieńcem publiczności? Jakie tańce zaprezentują gwiazdy? Śledzimy program od godz. 20! Relacja na żywo z pierwszego odcinka szóstej edycji Tańca z gwiazdami tylko na SE.pl!

22.30 Za tydzień nie zatańczą Tomek Ciachorowski i Natalia Głębocka.

22.27 Wiadomo już, że w programie pozostają Olga Kalicka i Ula Dębska, Ewa Błachnio, Mariola Bojarska-Ferenc, Sławomir Zapała. Zagrożeni są natomiast Kamil Mokrzycki i Tomek Ciachorowski. Kto odpadnie?

22.26 Kto odpadnie z dzisiejszego odcinka? O tym przekonamy się za chwilę!

22.09 Jury ocenia:

Iona: 5

Andrzej: 8

Beata: 9

Michał: 6

22.06 - Michał, widać, że dbasz o ciało, chodzisz na siłownię, ale przez to byłeś spięty w ramionach - mówi Iwona Pavlovic.

22.04 Przed nami występ Kamila Mokrzyckiego i Waleriji Żurablewej. - Mam tańczyć na takich obcasach? - pyta Kamil. Wygląda na to, że szybko się przyzwyczaił, bo jive idzie mu świetnie!

22.02 Jury ocenia:

Iwona: 6

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 5

22.01 - Wygląda Pani i tańczy jak porcelanowa laleczka - mówi Andrzej Grabowski. - Masz najlepszy pion ze wszystkich uczestników - ocenia Iwona.

21.57 Za chwilę zatańczą Misheel Jargalsaikhan z Janem Klimentem. Roześmiana Misheel przyznaje, że przyszła do programu, żeby... schudnąć. Para zatańczy cha-chę.

21.55 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 10

Beata: 9

Michał: 6

21.53 - Robercie, znakomita płynność i absolutnie fantastyczny przebieg ruchu. Popracowałabym odrobinę nad lewą ręką, ale jesteś fantastycznym oparciem dla swojej partnerki - mówi Iwona. - Powiedział Pan, że nie wygląda jak tancerz. Skąd ja to znam - mówi Andrzej Grabowski. - Przekonał mnie Pan, że można - dodał.

21.51 - Chcę wyjść i ładnie zatańczyć. Wiem, że nie wyglądam na tancerza, ale chciałbym sprawić wszystkim niespodziankę - szczerze mówi Robert.

21.49 Przed nami występ Roberta Wabicha i Hani Żudziewicz.

21.48 Ula i Wojtek zdobyli 32 punkty!

21.46 - Ula, pięknie wchodzisz w taniec. Jesteś tam, pilnujesz się. Jesteś bardzo opanowana. Myślę, że będzie z Ciebie kawał dobrej tancerki - mówi Iwona Pavlovic. - Fantastycznie - ocenił Andrzej Grabowski.

21.45 Idzie im całkiem nieźle! Ula jest bardz skupiona.

21.43 Teraz zobaczymy taniec Uli Dębskiej i Wojtka Jeschke. - Wcale nie jestem gorszy od brata. Jestem dwukrotnym mistrzem Polski w tańcach standardowych - mówi Wojtek. - Udział w programie traktuje trochę jako pokonanie samej siebie - ocenia Ula. - Zrobimy wszystko, żeby pokazać, jak wygląda prawdziwe tango - zapowiada Wojtek.

21.42 - Ze Sławomirem jest zabawnie. Jest specyficzny, ale też ciężki - ocenia Magda Molenda.

21.41 Jury ocenia:

Iwona: 6

Andrzej: 8

Beata: 10

Michał: 6

21.40 - To było odtańczone z humorem, radośnie, tak ma być - mówi Michał Malitowski.

21.36 Jive'a zatańczą Sławomir Zapała i Magda Molenda.

21.19 Po przerwie zobaczymy pozostałych uczestników.

21.18 - Pierwszy raz mam podpieczną, która tak bardzo się stara i dba o każdy szczegół. Jestem dobrej myśli - mówi Tomek Barański.

21.17 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 6

21.13 - Świetny początek. Sportowe, świetnie przygotowane ciało. Jak dodasz miękkości ruchom to bedzie bomba - mówi Michał Malitowski. - Mariola, rozwaliłaś mnie informacją, że masz wnuki. Masz świetne nogi, tańczysz jak milion dolarów - dodaje Iwona.

21.09 Za moment obejrzymy występ Marioli Bojarskiej-Ferenc i Tomasza Barańskiego. - Jej sprawność fizyczna jest niebywała - ocenia Tomek. - Ja jestem taką wariatką, że siebie zakatuję w tej sali i jeszcze tego Tomka - mówi Mariola. - Muszę ją jakoś okiełznać. Nie wiem jeszcze jak - ocenia Tomek. Para zatańczy cha-chę.

21.07 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 8

Beata: 10

Michał: 3

21.06 - Jak słucham Iwony to myślę, że w jury jest o jedną blondynkę za dużo - ocenia Beata. - W tańcu, tak jak w seksie, żeby było romantycznie musi być poprawnie technicznie - mówi Michał. - Musisz jeszcze nad tym popracować - dodaje.

21.05 - Myślę, że byłeś pilnym uczniem w szkole teatralnej. Miałeś piękne ręce. Rama była ładna, ale później się skrzywiła - ocenia Iwona. Dodała, że trochę za szeroko miał kolana i stopy.

21.01 Za chwilę zobaczymy walca angielskiego Tomasza Ciachorowskiego i Natalii Głębockiej. - Generalnie nie jestem bardzo wymagająca, czasami go puknę. Ojej, nie tak to miało zabrzmieć! - zawstydziła się Natalia. - Biorąc udział w tym programie, staram się udowodnić sobie i mojej mamie, że potrafię wyjść na parkiet i zrobić coś imponującego - mówi Tomek.

21.00 - Rafał to ciepły, wrażliwy człowiek, pełen niesamowitej energii - mówi Olga. - Nie ukrywam, że wprowadza w moje życie dużo świeżości - ocenia partnerkę Rafał Maserak.

20.58 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 7

20.56 To było fantastyczne! Czy jury też tak stwierdzi? - Olgo, świetnie, fantastycznie - mówi Andrzej Grabowski. - Jeżeli mógłbym się do czegoś przyczepić, to do tego, że nie chodzi Pani w tej cha-chy jak Michał Malitowski - dodaje. - Olga, zaspokoiłaś moje taneczne kubki smakowe - ocenia Iwona. - Nieczęsto się zdarza, żeby taniec mieć tak mocno w swoim centrum. Dziewczyno, Ty tak zaczynasz? Super, naprawdę - dodaje.

20.55 Idzie im świetnie! Olga cały czas się uśmiecha.

20.54 Olga i Rafał zatańczą cha-chę.

20.52 Teraz zobaczymy taniec Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka. - Radosna, świeża, młodzieńcza, bardzo dziewczęca - ocenia Rafał. - To jest osoba, która potrzebuje czasu - dodaje. - Rafał jest bardzo męski, bardzo opiekuńczy - mówi Olga. - Będę ją traktował ją jak swoją młodszą siostrę - zapowiada Rafał.

20.51 - Za nic w świecie nie zmieniłabym partnera - mówi po tańcu Ewa. - Jest dużo śmiechu, ale też dużo ciężkiej roboty - dodaje.

20.49 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 7

20.48 - Jacek, przygotowałeś tyle zwolnień, to jest strasznie trudne. To jest koszmar coś takiego zatańczyć - mówi Iwona Pavlovic.

20.47 - Tak sobie myślę, że albo Jacek ma szczęście do partnerek, albo nie może źle poprowadzić. Brawo, dobry początek - ocenia Michał. Andrzej Grabowski twierdzi, że to był świetny taniec. - Wykorzystała Pani fantastycznie, że ma genialnego partnera. Jestem miło zaskoczony - ocenia. - Nie ulega wątpliwości, że jest Pan mistrzem - mówi do Jacka Beata Tyszkiewicz. - To było mistrzowskie, tylko zabrakło miłości w tym tańcu - dodaje.

20.46 Ewa ma na sobie czerwoną suknię. Jest bardzo skupiona, ale wygląda na to, że taniec jej odpowiada!

20.44 Teraz zobaczymy występ Ewy Błachnio i Jacka Jeschke. - Jacek to petarda. Bardzo się cieszę, myślę, że lepiej nie mogłam trafić - mówi Ewa. - Już widzę, że będzie trudno opanować Ewę - twierdzi Jacek. Para zatańczy tango.

20.42 Jury ocenia:

Iwona: 4

Andrzej: 7

Beata: 9

Michał: 4

20.40 - Byłeś w rytmie, to ważne. Ale musisz wyluzować, byłeś spięty - mówi Michał. Iwona powiedziała, że współczuje Adamowi gorączki, bo wie, że w takim stanie kiepsko się tańczy. Andrzej Grabowski dodał, że Adam powinien się rozluźnić.

20.37 Za chwilę obejrzymy taniec Wiktorii i Adama. - Wiktoria zrobiła na mnie wrażenie ostrej i stanowczej - mówi Adam. - Rozwalimy tą budę, yo - zapowiada Adam. Para zatańczy jive'a!

20.23 Po przerwie zobaczymy występ Adama Zdrójkowskiego.

20.20 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 6

20.19 Podobnie uważa Andrzej Grabowski. - Piękna wróżba, piękny taniec, piękna para - mówi. Zgadza się z tym Michał Malitowski, który uważa, że to był piękny początek programu.

20.17 - Karolino, kiedy czekam na ten pierwszy taniec w nowej edycji, zamykam oczy i modlę się, żeby ten taniec był bardzo dobry. To taka zapowiedź edycji. I ten taki był! - ocenia Iwona Pavlovic. I oczywiście dodaje, aby Karolina popracowała nad utrzymaniem ramy.

20.16 Karolina ma na sobie białą suknię z głębokimi rozcięciami i wygląda zjawiskowo! Taniec też jest piękny. Jak go oceni jury? Zaraz się przekonamy!

20.15 - Ma w sobie naturalną nieśmiałość, ale bardzo pozytywną - mówi Żora. - Pierwsze spotkanie było krępujące - ocenia Karolina. I zapowiada, że przyszła wygrać program! Para zatańczy walca angielskiego.

20.14 Jako pierwsza zatańczy Karolina Gorczyca z Żorą Koroliowem!

20.12 Poznajemy pary. Karolina Gorczyca tańczy z Żorą Koroliowem, Adam Zdrójkowski z Wiktorią Omyłą, Ewa Błachnik z Jackiem Jeszke, Olga Kalicka z Rafałem Maserakiem, Tomasz Ciachorowski z Natalią Głębocką, Mariola Bojarska-Ferenc z Tomaszem Barańskim, Sławomir Zapała z Magdaleną Molendą, Ula Dębska z Wojtkiem Jeszke, Robert Wagner z Hanną Żudziewicz, Misheel Jargalsaikhan z Janem Klimentem, Kamil Mokrzycki z Waleriją Żurablewą.

20.10. - Witamy po 112 dniach przerwy Tańca z gwiazdami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Krzysztof Ibisz przedstawia jury: Beatę  Tyszkiewicz, Iwonę Pavlovic, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego. Iwona Pavlovic ma nową fryzurę - blond włosy!

20.08. Rozpoczynamy relację na żywo z pierwszego odcinka Tańca z gwiazdami! Program rozpoczął pokaz tańca wszystkich uczestników.

Zobacz wszystkich uczestników szóstej edycji Tańca z gwiazdami

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: