ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Top Chef Gwiazdy od kuchni. Sprawdź, czyje dania zachwyciły jurorów

Top Chef Gwiazdy od kuchni. Sprawdź, czyje dania zachwyciły jurorów

07.09.2016, godz. 22:07
Top Chef Gwiazdy - jury
Kulinarne poczynania gwiazd będzie oceniać jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. foto: © AKPA

Za nami pierwszy odcinek programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Kto poradził sobie najlepiej? Czyje dania zachwyciły jurorów, a czyje wręcz przeciwnie? Sprawdźcie!

W pierwszym odcinku programu Top Chef gwiazdy przygotowały swoje popisowe dania. Nie obyło się bez wpadek - Małgorzata Kalicińska przygotowała surową babę ziemniaczaną, Rafałowi Maserakowi nie upiekł się kurczak, groszek Edyty Pazury nie wzbudził entuzjazmu jurorów. A kto wypadł najlepiej?

Jurorów zachwyciło danie Anity Sokołowskiej. - Łosoś pod pierzynką i deser z awokado i czekoladą były świetne - powiedziała Ewa Wachowicz. Za najlepsze danie uznali jednak krokiet Beaty Oleszek. - To była zdecydowane potrawa dnia - powiedział Wojciech Modest Amaro. Jurorzy pochwalili także Bartosza Kurka i Tomasza Oświecińskiego.

W pierwszym odcinku nie było dogrywki, nikt nie odpadł z programu. Co wydarzy się w kolejnym? Przekonamy się za tydzień.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: