ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 2. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odc. 2. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

13.09.2016, godz. 22:31
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: © AKPA

Top Model 6, odcinek 2. zapis relacji na żywo na Se.pl, która rozpoczęła się o 21.30. Tylko u nas najświeższe informacje kto przeszedł dalej, kto odpadł, w kim zakochali się jurorzy. Top Model. Zostań modelką relacja online tylko u nas!

22.28 Czy wszyscy wyśpią się tej nocy przekonamy się w następnym odcinku Top Model 6. To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za tydzień.

22.24 Przed uczestnikami kolejna niespodzianka. Michał Piróg pokazuje dziewięciu najszybszym duetom ich nocleg - piękną góralską chatę. Pozostali będą spali w stodołach na sianie. - Taki surwiwal trochę - skomentował jeden z uczestników. Zwycięska grupa dostała smaczną kolację, będzie spała w czystych pokojach na wygodnych łóżkach. Mateusz większość czasu spędza z dziewczynami, czym irytuje kolegów. Przyznaje, że zawsze lepiej dogadywał się z dziewczynami niż z chłopakami.

22.22 Uczestnicy nie zapomnieli o zasadzie fair play i wspierali najsłabszych. Na specjalne względy kolegów mogły liczyć piękne dziewczyny. Nie zabrakło również męskich par, które przede wszystkim myślały o zwycięstwie - skarżyły się uczestniczki.

22.20 Jurorzy wybrali pięćdziesięcioro najlepszych uczestników. U stóp Góry Wdżar Michał Piróg i Joanna Krupa witają szczęśliwców. Przed nimi pierwsze zadanie. Uczestnicy dobierają się w pary i w dwójkach będą musieli pokonać tor przeszkód. - Dziewięć najlepszych par może liczyć na specjalne fory - powiedział Piróg - do zobaczenia na szczycie - dodał.

22.12 Przerwa reklamowa

22.07 Czas na Kamilę Warzechę. Okazuje się, że uczestniczka jest osobą transpłciową i jest w trakcie zmiany płci. Już w dzieciństwie jako chłopiec bawiła się lalkami i lubiła sukienki. Wyznaje, że w dokumentach figuruje jeszcze jako Kamil. Uczestniczka ma wielkie wsparcie w matce. Za dwa, trzy lata sądownie zostanie uznana za kobietę. Kamila wyznaje, że w szkole nie miała łatwo. Na prośbę jurorów przebiera się w sukienkę. - Nie wiem jak mam cię oceniać, czy jako mężczyznę, czy kobietę. Patrzę na to czysto technicznie - wyznaje Marcin. - Jesteś dla mnie wyjątkowa, przechodzisz dalej, dodaje Joanna Krupa!

22.03 Ewa potknęła się wchodząc na wybieg. Zachwyciła jurorów i dostała się do programu. Julia Maciuszek ma siedemnaście lat i trenuje akrobatykę. Daje popis swoich umiejętności. Dziewczyna przechodzi dalej. Teraz czas na Natalię. Dziewczyna zachwyca swoim wysportowanym ciałem. Jej błękitne oczy uwiodły Marcina Tyszkę i juror jest na tak. Według Dawida dziewczyna jest za chuda. Natalia przebiera się w sukienkę. Dawid rozmawia z mamą uczestniczki o jej wadze. Okazuje się, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza genom. Natalia dostała się do Top Model 6.

22.02 Marcin: Jesteś chyba najbardziej bezwstydnym uczestnikiem tej edycji. Twoja arogancja i pewność siebie jest zabawna. Jak zgolisz ten naleśnik z głowy, to dam ci szansę. Tak.
Dawid: Tak.
Kasia: Jesteś takim ciastkiem. Ale czy ja lubię ciastka?
Joanna: Ale ja lubię, przechodzisz!

22.00 Kamil Popławski przyjechał z Opola i jest tegorocznym maturzystą. Jest pewny siebie. Mówi, że nigdy nie miał problemów z dziewczynami. Chłopak przebiera się w kąpielówki i wraca na wybieg. Przed obiektywem partnerować mu będzie Karolina Pisarek. Czy Kamil przejdzie test?

21.58 Marcin: Jest strasznie spięta. Jesteś materiałem nad którym chciałbym popracować.
Kasia: Podoba mi się twoja uroda. Tak.
Dawid: Przyciągasz uwagę.
Joanna: Przechodzisz dalej.

21.55 Daria przyjechała z Rosji. Bardzo ważna jest dla niej rodzina. Uczestniczka wyznaje, że wychowała się bez ojca, a jej starsza siostra w wieku dziewiętnastu lat wyjechała do pracy, by utrzymać resztę rodziny. Daria jest bardzo wdzięczna siostrze. Chciałaby odnieść sukces i móc zrobić coś dla niej. Daria pozuje w pięknej długiej sukni. Jak wypadnie na zdjęciach Marcina Tyszki?

21.53 Szymon przyjechał z Trójmiasta. Chłopak nie spał od wielu godzin. Na casting przyjechał ze szwagierką. Szwagierka Monika wierzy w Szymona i uważa, że nadaje się do programu. - Jesteś fajnym facetem, ale nie wiem - powiedział Marcin. Werdyktem jurorów Szymon dostał się do programu.

21.50 Na castingach pojawiło się wiele osób, które chciało wziąć udział programie. Nie wszyscy mieli szczęście. Hubert, Adam jak również Michał i Sebastian nie dostali się do Top Model 6. Niektórzy wcielali się w zwierzęta, inni serwowali kaloryczne desery.

21.43 Przerwa reklamowa

21.42 Kasia: Tak.
Marcin: Uwielbiam twoje proporcje.
Dawid: Tak.
Joanna: Tak, ale jeśli nie jesteś na diecie, to nie - zażartowała jurorka. Masz cudowne ciało.

21.40 Victoria Abbey przyjechała do Polski, by wziąć udział w programie. Okazuje się, że uczestniczka od roku przyjaźni się z Omeną Mensah. Poznała ją dzięki pracy wolontarystycznej w jej fundacji, gdzie wspierała dzieci z Ghany. Victoria pracowała już jako modelka w Afryce. Jak wypadnie w bikini?

21.35 Dawid: Na wybiegu chodzisz jak profesjonalny model. Jestem na tak.
Kasia: Mateusz, świetna sylwetka, jestem pod wrażeniem. Masz dość nietypową urodę. Jestem ciebie bardzo ciekawa. Dzisiaj jestem na tak.
Marcin: Gratuluję motywacji. 
Joanna: Witamy w programie.

21.33 Do Gdańska na casting przyjechało mnóstwo młodych ludzi, którzy marzą o karierze modelki i modela. Mateusz Mil ma 21 lat. Pochodzi z Jarosławia, choć na co dzień mieszka w Irlandii. Chłopak opowiada, że na emigracji wcale nie było kolorowo. Nieraz spotkał się z przejawem dyskryminacji. Mateusz próbował swoich sił w ubiegłej edycji, ale nie udało mu się. Czy tym razem będzie miał więcej szczęścia?

21.30 2. odcinek Top Model 6 właśnie się rozpoczął. Odcinek rozpoczyna się od przypomnienia uczestników poprzedniej edycji. Radek Pestka, Karolina Pisarek, Jakub Kosel, Osi Ugonoh, Mateusz Maga odnieśli światowy sukces właśnie dzięki udziałowi w programie.

Top Model. Zostań modelką 6, odcinek 2. nabiera rozpędu! Jurorzy dalej zastanawiają się komu dać szansę i przepuścić dalej, a kto nie ma potencjału i nie nadaje się do świata modelingu. Program Top Model wypromował już wiele modeli i modelek, to ogromna szansa na zaistnienie w świecie mody, na zdobycie pracy marzeń oraz na wspaniałe sesje zdjęciowe i chodzenie po najlepszych wybiegach świata. Nic dziwnego, że uczestnicy marzą o zwycięstwie i ciężko walczą o finał.

Jury w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński oraz prowadzący Michał Piróg pomagają początkującym modelom jak mogą. Top Model 6, odcinek 2. relacja na żywo na Se.pl start 21.30.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: