ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 5. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odc. 5. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

04.10.2016, godz. 22:31
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: © AKPA

Top Model 6, odcinek 5. za nami, a na Se.pl znajdziecie zapis relacji na żywo z show. Dzisiejszy odcinek zdecydowanie należał do Adama, który została wyróżniony w zadaniu filmowym. Zdaniem jurorów to właśnie on wypadł najlepiej podczas sesji zdjęciowej. Z programu odpadła Zuza.

22.27 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na relację na żywo za tydzień.

Good luck Zuza ❤ #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:27 PDT

22.23 Czas na ogłoszenie wyników. Najlepsze zdjęcie należy do Adama. Kolejny jest Patryk. Daria, Sasza, Mateusz Z, Adam, Daniel, Ola, Natalia, Mateusz, Mariusz oni zostają w programie. Kamila, Zuza i Ewa czekają na ogłoszenie werdyktu. W programie zostaje Kamila i Ewa. Do domu wraca Zuza. Dziewczynę może uratować jeszcze Michał Piróg. Niestety juror nie skorzystał ze swojego prawa i nie dał szansy Zuzie.

22.17 Przerwa reklamowa

22.15 Anna Jurgaś naczelna Glamour, Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka ocenią dzisiejsze zdjęcia uczestników. - Jak patrzę na twoje zdjęcie to widzę plakat z gejowskiego filmu porno - skomentował zdjęcie Daniela Marcin Tyszka. Jurorzy są surowi dla Ewy, która przyznała, że nie mogła się skupić podczas sesji tylko myślała o opinii znajomych. Kasia chwali zdjęcie Saszy, a Marcin zwrócił uwagę na "wielką pupę" Zuzy. Dziewczyna bardzo przeżywa ocenę jurorów. Czas na Adę, której zdjęciem zachwycił się Dawid. Zdjęcie Mateusza przypadło do gustu Annie. Czas na fotkę Adama. Marcin jest zachwycony spojrzeniem uczestnika. Zdjęcia Kamili i Mariusza spodobały się Tyszce. Jego zdania nie podziela Dawid Woliński. - Patryk na żywo masz dużo lepszy potencjał - powiedziała Anna. A teraz burzliwe narady jurorów.

❤ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:08 PDT

22.10 Kamila podobnie jak Natalia pozuje w kostiumie. Dziewczyna stara się wypaść bardzo kobieco. Wyznaje jednak, że ma wiele kompleksów. Z odcinka na odcinek czuje się coraz pewniej. - Mogę powiedzieć, że teraz jestem szczęśliwą osobą - wyznaje.

22.05 Ewa martwi się, że ludzie skomentują jej rozbierane zdjęcia i źle ją ocenią. Teraz czas na Mateusza, który pozuje z arbuzem. Chłopak otwarcie mówi o swoich kompleksach. Wyznaje, że nie jest pewny siebie i ma nadzieję, że program pomoże mu to zmienić.

Daria❤ #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:17 PDT

... Pionowo krokodyla #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:01 PDT

22.00 Pierwsza z zadaniem zmierzy się Natalia. Dziewczyna ma problem z nagością. Wstydzi się swojego ciała i nie potrafi się otworzyć. Joanna Krupa wspiera uczestniczkę i próbuje dodać jej pewności siebie. Kolej na Adama. Chłopak bardzo dobrze czuje się przed obiektywem, co zauważyła fotograf. Następne uczestniczki i uczestnicy dobrze poradzili siebie z zadaniem. Pora na Darię. Dziewczyna nie jest zadowolona ze swoich zdjęć. Jest na siebie zła. Mateusz i Daniel choć mają zupełnie inny typ urody świetnie poradzili sobie z zadaniem.

21.55 Konkurencję wygrał Adam - ogłosił Michał Piróg. Chłopak bardzo się ucieszył, że został doceniony. Przed uczestnikami kolejne zadanie - naga sesja. Wszyscy wskoczyli do basenu, w którym znajdowały się rekwizyty do sesji. Osoby, które wyłowiły przedmioty z basenu będą mogły się nimi zasłonił. Tym, którym nie udało się nic zdobyć będą pozować w ubraniach.

Gorący romans ordynatora z panią Basią, która dała ciała... ☺ #topmodelpolska #topmodel #fashion #mma #bjj

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 12:55 PDT

21.50 Pora na kolejną grupę. Tym razem uczestnicy musieli odegrać scenkę, w której ratują ludzkie życie. Początkowo Patryk miał problem z zachowaniem powagi sytuacji. Jednak stanął na wysokości zadania i razem z Mateuszem odegrali swoje role. Kolejna grupa odegra gorącą scenę romansu. Jak poradzą sobie z zadaniem Adam i Kamila? Sasza przyznał, że Adam ma najtrudniejsze zadanie w programie. Adam i Kamila mają problem z wyrażaniem emocji. Chłopak zarzuca jej, że nie potrafi być seksowna. W końcu jednak Adam przejął inicjatywę i podołał roli. Sasza i Ada również odegrają scenę romansu w windzie.

21.45 Tym razem uczestnicy znaleźli się na planie serialu "Druga szansa" i spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską. - Uwielbiam Małgorzatę Kożuchowską, to było bardzo ważne przeżycie dla mnie - wyznała Kamila. Uczestnicy odegrają swoje role w szpitalu, gdzie realizowany jest serial. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy i odegrają swoje scenki. Dziewczyny mają zagrać zdradzoną kobietę. Mariusz wciela się w rolę chorego pacjenta. partneruje mu Ola i Daria.

21.40 Przerwa reklamowa

Hip-Hop Poradzili sobie? ☺ #topmodelpolska #topmodel #fashion #youcandance #taniec #sytycd #dance #dancer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 12:40 PDT

21.40 Daniel podkreśla, że czuje rywalizację ze strony Adama, który w pierwszych odcinak stwierdził, że na pewno szybko odpadnie z programu. Jurorka Basia Richards oceniła popisy wszystkich grup. Zwyciężyła grupa trzecia i wygrała pięć tysięcy złotych na zakupy obuwia.

21.35 Przed uczestnikami pierwsze wyzwanie. nauka tańca połączona z sesją zdjęciową obuwia. Ich efekty oceni Basia Richards. Uczestnicy dzielą się na trzy grupy. Pierwsza z nich zatańczy latino. Kolejna ekipa zmierzy się z tańcem współczesnym. Trzecia grupa pozna hip hop. Mariusz ma problem z choreografią. Jednak po wsparciu Patryka wraca do ćwiczeń.

21.30 Zaczynamy 5. odcinek Top Model 6. A w nim uczestnicy spróbują swoich sił jako aktorzy i wcielą się w rożne role na planie serialu "Druga szansa". Czeka ich również rozbierana sesja. Jak sobie poradzą z zadaniami? Patryk jako zwycięzca poprzedniego odcinka w nagrodę mógł wybrać pokój. Swoją wygraną postanowił podzielić się z Mariuszem.

Przed nami Top Model 6, odcinek 5., a w nim naga sesja uczestników show! Już wiemy, że nie będzie lekko. Pot, krew i łzy - to czeka modeli i modelki w walce o zwycięstwo w show! Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z Top Model 2016, odcinek 5., start 21.30. Kogo doceni jury w składzie Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska oraz Joanna Krupa? Kogo wesprze prowadzący program i trener zarazem, Michał Piróg? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem! I pamiętajcie - zapis z relacji znajdziecie na Se.pl.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: