ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3 odc. 4. Siostry pobiją się o chłopaka?

Żony Hollywood 3 odc. 4. Siostry pobiją się o chłopaka?

06.03.2017, godz. 15:48

Janet Gromadzki i Joanna Maloney to nowe bohaterki trzeciej serii Żon Hollywood. Dziś zobaczymy je w akcji. Dziewczyny wybiorą się na imprezę, gdzie będą podrywać chłopaków. Czy spodoba się im ten sam mężczyzna? Będzie walka?

Żony Hollywood 3 wystartowały na dobre. Dziś o 22:30 na stacji TVN zobaczymy czwarty odcinek programu. Bohaterkami będą między innymi siostry Janet Gromadzki oraz Joanna Maloney. Obie cierpią z powodu braku ukochanego. Dziś zobaczymy je na łowach. Ale co, jeśli spodoba się im ten sam mężczyzna?

Tymczasem Iwona Burnat dalej przygotowuje się do ślubu z Reggiem. Dziś zobaczymy jak piękność wybiera suknie ślubne. Okazuje się, że ta czynność wcale nie jest taka prosta, jak by się mogło wydawać. W jednym z salonów właściciele przysporzą Iwonie nowych zmartwień.

Zobaczymy też Helenę Deeds i Rodrigo. Syn Helenity Nicholas postanowił, że pojedzie na studia do Polski. Od kilku miesięcy spotyka się z Polką, którą poznał na wakacjach w kraju swoich przodków. Helena nie zniesie tej informacji zbyt dobrze. Czy pozwoli swojemu dziecku wyjechać samotnie za ocean?

Tego wszystkiego dowiemy się już dziś o 22:30 na TV. Będziecie oglądać? Zapraszamy też na naszą RELACJĘ NA ŻYWO na SE.pl!

Zobacz: "Żony Hollywood", odc. 3: Eva D'Angelo kupuje auto za milion złotych! Zapis relacji na żywo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: