www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie internet Mecz Holandia - Dania na żywo w internecie - oglądaj transmisję online

Mecz Holandia - Dania na żywo w internecie - oglądaj transmisję online

14.06.2010, godz. 11:42
Stadion w Nelspriut
Stadion w Nelspriut foto: Brak agencji
Dziś, w poniedziałek, o godzinie 13.30 rozpoczyna się pierwszy mecz Grupy E: Holandia - Dania. Transmisję ze spotkania można obejrzeć za darmo na TVP Sport, TVP HD i TVP1 oraz na internetowych stronach TVP. Do obejrzenia meczu przez internet potrzebna jest przeglądarka i wtyczka Microsoft Silverlight.

Oglądaj przez internet: Holandia - Dania (13.30)

>>> Informacje o nadchodzących transmisjach i RELACJE NA ŻYWO na SE.pl

Transmisja z RPA prowadzona jest na żywo, po zakończeniu rozgrywek ponowne odtworzenie meczu nie będzie możliwe. Ze względu na wykorzystanie Silverlighta, nagrywanie spotkań również nie jest możliwe.

Wymagania techniczne

Do obejrzenia transmisji konieczny jest komputer z Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 albo Mac z systemem Mac OS X. Filmy kodowane są z użyciem technologii Microsoft Silverlight. Wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 7.x lub 8.0, Mozilla Firefox 3.6 lub nowsza. Wtyczka nie obsługuje przeglądarek Opera, Google Chrome (pobierz Google Chrome 5.0).

Aby oglądanie meczu nie było denerwujące, potrzebne jest łącze o przepustowości przynajmniej 1,5 Mb/s. Poniżej tej szybkości transmisja będzie przerywana.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: