WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Co 4 lata nowa Škoda Rapid w Kredycie Niskich Rat

Co 4 lata nowa Škoda Rapid w Kredycie Niskich Rat

02.04.2014, godz. 00:00
Skoda
foto: Super Express

Zakup fabrycznie nowego samochodu to nie lada wydatek. Dlatego warto rozejrzeć się za komfortowym rozwiązaniem finansowym bezpośrednio u producenta, dostępnym bez wkładu własnego i z bezproblemową wymianą auta na nowe co 4 lata.

 

Škoda i Volkswagen Bank opracowały specjalny Škoda Kredyt Niskich Rat, umożliwiający zakup modeli samochodów z rocznika 2014 rozłożonych na bezbolesne dla domowego budżetu raty. Dzięki temu można „zjeść ciastko i mieć ciastko” - cieszyć się komfortem jazdy nowym autem bez wyrzeczeń i zaciskania pasa.

Na miarę naszych potrzeb

 

Kredyt Niskich Rat od Škody to oferta dla tych, którzy lubią mieć kontrolę nad swoim budżetem i nie lubią rozstawać się z dużymi pieniędzmi w krótkich okresach czasu. Program zakupu nowego fabrycznie samochodu na raty jest rozwiązaniem najrozsądniejszym – w zamian za niewielkie raty miesięczne dostajemy od razu świetne auto, w dodatku z czystą historią i przebiegiem. Nie dość, że nie ponosimy wielkich kosztów związanych z jego zakupem, to jeszcze odpada nam stres wynikający z ukrytych wad i koszty napraw naturalnego zużycia, jakimi obarczone jest użytkowanie samochodów z drugiej ręki.

Nawet bez wkładu własnego

 

Dzięki Kredytowi Niskich Rat Škoda Rapid w wersji Spaceback z rocznika 2014 dostępna jest za 518 zł miesięcznie. Jej cena wyjściowa – po specjalnym upuście dla klientów decydujących się na spłatę ratalną – to 43,850 zł rozłożone na 48 rat. Wkład własny w tym wypadku wynosi 30 proc.
Nie ma jednak potrzeby i obowiązku, by wpłacać wkład własny. Jeśli nie mamy takiej możliwości lub po prostu nie chcemy angażować własnych środków na początku, także możemy skorzystać ze Škoda Kredyt Niskich Rat. Tą samą Škodą Rapid Spaceback można jeździć za 844 zł miesięcznie bez wkładu własnego.
Podpisując umowę, możemy wybrać dopasowany specjalnie do naszych potrzeb okres kredytowania (36 lub 48 miesięcy/rat) przy minimalnym oprocentowaniu nominalnym 3,99 proc.

Po 3 lub 4 latach, możemy oddać naszą Škodę, podpisać kolejną umowę i wyjechać z salonu kolejną nowiutka Škodą. Mamy też możliwość zatrzymania naszej Škody. Pozostałą do spłaty sumę można rozłożyć na dogodne raty lub spłacić w całości.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: