WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Doda zaliczyła wpadkę na premierze filmu Wołyń. Wróblewska ostro o jej stylizacji: " Najważniejszy jest lans i zwracanie na siebie uwagi"

Doda zaliczyła wpadkę na premierze filmu Wołyń. Wróblewska ostro o jej stylizacji: " Najważniejszy jest lans i zwracanie na siebie uwagi"

04.10.2016, godz. 15:00
doda, dorota wróblewska
foto: AKPA

Nie jest tajemnicą, że Doda zrobi wszystko, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Udowadnia to od lat! Nie inaczej było podczas premiery filmu Wołyń, na którą założyła czerwoną, balową suknię z falbanami. Dorota Wróblewska, organizatorka pokazów mody i znawczyni mody, zwróciła uwagę, że kreacja gwiazdy nie pasowała do okoliczności.

- Oto jak nasze gwiazdy skoncentrowane sa tylko na sobie i nie mają kompletnie wyczucia i klasy. Premiera filmu "Wołyń" i suknia na bal. Zaznaczam, że ten film nie jest westernem czy komedią romantyczną i przypominam, że premiera odbyła się w kinie. Ktoś może powiedzieć, że krytykuję. Nie tylko krytykuję, ale i obnażam. Najważniejszy jest lans i zwracanie na siebie uwagi. Przyczyna, treść, miejsce i okoliczności są pominięte jak słup telegraficzny - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku o stylizacji Dody z premiery filmu Wołyń. Trudno się z nią nie zgodzić! Kreacja Dody była wyjątkowo źle dopasowana do okoliczności. Ani premiera tego konkretnego filmu nie jest właściwym wydarzeniem na taki strój, ani kino nie jest odpowiednim miejscem. Wiemy jednak od zawsze, że Doda nie zwraca uwagi na takie "drobnostki". Jej zależy wyłącznie na zwróceniu uwagi. A to oczywiście jej się udało.

Zobacz: Gwiazdy w czarnych ubraniach popierają CZARNY PROTEST

Przeczytaj też: Ty i twój chłopak możecie wyglądać jak Victoria i David Beckhamowie! Oto pomysły na stylizacje

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: