WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Eurowizja: Cleo i Donatan w finale Eurowizji! "My Słowianie". Zobacz WIDEO z wczorajszego występu

Eurowizja: Cleo i Donatan w finale Eurowizji! "My Słowianie". Zobacz WIDEO z wczorajszego występu

09.05.2014, godz. 11:22
Eurowizja 2014 Donatan i Cleo
foto: eurowizja.org

Polska w finale Eurowizji 2014! Cleo i Donatan rzucili na kolana całą Europę oszałamiającym występem we wczorajszym półfinale Eurowizji. Piosenka "My Słowianie" zachwyciła Europejczyków i otworzyła Polakom drzwi do finału. Zobacz, jak Cleo i nasze Słowianki prezentowały się na eurowizyjnej scenie.

"My Słowianie" Cleo i Donatana to już europejski hit! Piosenka spodobała się międzynarodwej publiczności i zachwyciła widzów wczorajszego półfinału Eurowizji. Już w sobotę Cleo i Donatan powalczą o wygraną w konkursie Eurowizji 2014!

Zobacz: EUROWIZJA 2014 Donatan i Cleo w FINALE! Zobacz naszą relację

Na scenie obok Cleo pojawiły się chórzystki z Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze oraz piękne modelki - Ola Ciupa i Paula Tumala, które seksownie prezentowały swoje wdzięki i... ubijały masło. Ku naszemu zdziwieniu, w reperezentacji Polski zabrakło Luxurii Astaroth. Może modelka w końcu zdecydowała się zająć maturą...

Zobacz: Laska z klipu Donatana "My Słowianie" jeździ Porsche - FOTO

I bez Luxurii Cleo zostawiła konkurencję w tyle. Jej sceniczny image był świetnym uzupełnieniem niezwykle energetycznego występu. Cleo założyła czarną koszulkę i oczwyście słynną z teledysku spódnicę, którą zaprojektowała jej mama. Kropką nad "i" były nasze seksowne, polskie modelki. Efekt całościowy był oszałamiający! Nic dziwnego, że Europejczycy zechcieli obejrzeć nasz pięknie Słowianki w finale Eurowizji.

Zobacz: Kto wygra konkurs Eurowizji? GŁOSUJ!

Pod wrażeniem polskich wykonawców byli sami prowadzący. - Ten występ płynął z głębi ich słowiańskich serc - skomentował prezenter. Cleo i Donatan nie zawiedli. - Damy czadu, będzie dobrze - obiecywał przed występem Donatan.

Cleo i Donatan "My Słowianie" Eurowizja

Obok Polaków, o wygraną w Eurowizji będą walczyć artyści ze Szwajcarii, Słowenii, Rumunii, Norwegii, Grecji, Malty, Białorusi, Finlandii i Austrii (słynna kobieta z brodą - Conchita Wurst). My najmocniej trzymamy kciuki oczywiście za Cleo i Donatana! Naszym Słowianom życzymy powodzenia!

Wiadomości Se.pl na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: