WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Jakie są OBJAWY opętania przez SZATANA wg ks. Natanka: żel na włosach, czerwone paznokcie, kolczyki

Jakie są OBJAWY opętania przez SZATANA wg ks. Natanka: żel na włosach, czerwone paznokcie, kolczyki

01.06.2011, godz. 19:13
Ksiądz Piotr Natanek
foto: YouTube

Ksiądz Piotr Natanek uważa się za największego pogromcę szatana. Duchowny, który za swoje kontrowersyjne kazania o wpływie diabła na młodzież znalazł się w niełasce metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza, poucza rodziców po czym poznać, że złe moce zaatakowały ich pociechy.

Założyciel grupy modlitwnej w ośrodku religijnym "Pustelnia Grzechynia" niemal w każdym przesłaniu, którego nie sposób nie znaleźć w internecie, przestrzega ludzi przed wpływem szatana.

Ks. Natanek mówi o świątyniach ku czci Lucyfera, mszach świętych lucyferycznych, ale przede wszystkim radzi rodzicom jak mogą się w porę zorientowac, że ich dzieci stały się ofiarami złych mocy.

Przeczytaj koniecznie: Ksiądz Natanek w kazaniach w internecie ostrzega przed SZATANEM, rzuca klątwę na dziennikarzy - YouTube

OBJAWY OPĘTANIA DZIECKA przez SZATANA według księdza Piotra Natanka

1) Fancynacja piercingiem - kolczykowanie twarzy i innych części ciała. "Jeśli Twoje dziecko wiesza sobie metal gdzieś na oku, na tyłku to wiedz, że diabeł się nim interesuje" - mówi kapłan.

2) Żel lub też irokez na włosach dorastającego chłopca.

3) Używanie przez dziewczynki czerwonego lub czarnego lakieru do paznokci. "Jeśli twoja dorastająca córka używa jaskrawych kolorów do paznokci – czarny jak piekło, czerwony jak ogień, to wiedz, że coś się dzieje".

4) Wybieranie przez młodzież ciuchów w kolorze czarnym lub moro.

5) Noszenie przez nastolatki spodni typu "pumpy" - modny fason spodni, z luźnymi nogawkami, opuszczonym krokiem i gumką przy kostce. Pumpy wyglądem przypominają spodnie Alladyna. Model wzorowany na spodniach tancerek hinduskich.

6) Pentagramy noszone do spodni w naszywkach, łańcuszkach czy paskach.

7) Naszyjniki z cyfrą "6".

8) Tatuaże na ciele dziecka.

9) Sluchanie "szatańskich" gatunków muzycznych - techno, heavy metal, czarny rock.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: