ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Anna Lewandowska USUWA wypowiedzi od lekarzy na Instagramie?! "Usunęła, bo nie pasowało pod wpis"

Anna Lewandowska USUWA wypowiedzi od lekarzy na Instagramie?! "Usunęła, bo nie pasowało pod wpis"

05.08.2017, godz. 22:02
Anna Lewandowska na trybunach
foto: EAST NEWS

Znana blogerka, matka, a z zawodu ginekolog oskarżyła Annę Lewandowską, że kasuje z Instagrama wypowiedzi ekspertów, lekarzy, którzy wypowiadają się m.in. na temat diety matki karmiącej. Jej zdaniem żona Roberta Lewandowskiego usuwa wpisy, które nie pasują do głoszonych przez nią zasad.

Anna Lewandowska znowu spotkała się z krytyką. Kilka dni temu trenerka zamieściła na Istagramie przepis na danie z krewetek w chilli. Podkreśliła jednak, że nie poleca tego posiłku kobietom karmiącym piersią. W komentarzach rozpoczęła się ostra dyskusja na temat słuszności rady Anny Lewandowskiej. Jedną z komentatorek była blogerka Mamaginekolog, Nicole Sochacki-Wójcicka. Zarzuciła trenerce, że kasuje niewygodne dla siebie wpisy lekarzy. "Usuwacie merytoryczny wpis lekarza? To ciekawe... domyślam się że robi to sztab - sama mam moderujących . Normalnie bym się nie wypowiedziała - ale zostałam wywołana do tapety. I napisałam to co medycyna mówi na ten temat. Pozdrawiam i proponuje nie usuwać komentarzy które coś wnoszą" - napisała w komentarzu Mamaginekolog. I wbrew temu, co pisze Anna Lewandowska Sochacki-Wójcicka zaznacza, że matkom karmiącym można jeść praktycznie wszystko. "Chilli, curry , czosnek czy cebule można jeść karmiąc piersią. Tym bardziej, jeżeli jadłaś już w ciąży, to twoje dziecko zna już te alergeny" - dodała w kolejnym komentarzu. Co na to Anna Lewandowska?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: