ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Starmach u Wojewódzkiego zdradziła skrywaną od dawna tajemnicę

Anna Starmach u Wojewódzkiego zdradziła skrywaną od dawna tajemnicę

05.10.2016, godz. 08:31
Anna Starmach u Wojewódzkiego
foto: Instagram

Anna Starmach u Kuby Wojewódzkiego zdecydowała się na bardzo szczere i osobiste wyznania. Jurorka MasterChef nigdy wcześniej nie rozmawiała tak otwarcie o swoim życiu prywatnym. Sprawdź, jaką tajemnicę zdradziła w programie Wojewódzkiego!

Anna Starmach, jurorka programu MasterChef oraz MasterChef Junior, była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Emisja odcinka miała miejsce 4 października 2016 roku. Jak wypadła Starmach u Wojewódzkiego? Nie obyło się bez drobnego flirtu. Prowadzący przyznał, że Ania jest "mocno w jego typie". To był krótki i bardzo skuteczny wstęp do rozmowy o życiu prywatnym. Kuba Wojewódzki zacytował jeszcze wpis z "Życia na gorąco", gdzie ponoć stało napisane, że Anna Starmach żyła sama przez 6 lat. Jurorka MasterChef zapytała go, czy jeżeli coś czyta o sobie, to czy to musi od razu być prawda?

- Prawda jest taka, że rzeczywiście o tym, że jestem sama przeczytałam pijąc kawę z moim chłopakiem, z którym jestem od lat - wyznała. - My się nie afiszujemy ze swoim uczuciem i tylko dlatego wszyscy myślą, że nikogo nie miałam. Czy to nie jest dziwne i okrutne?

Chwilę potem przyznała, że uwielbia kwiaty, które "co chwila" dostaje od swojego mężczyzny. Dodała też, że ma na imię Piotr. Tymi słowami Anna Starmach ostatecznie rozwiała skrywaną od dawna tajemnicę. Jurorka MasterChef niestety nie jest singielką. Wielu panów z pewnością będzie rozczarowanych.

ZOBACZ: Wojewódzki skomentował zachowanie Kaczoruk w Azja Express: "Jest koszmarem..."

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: