ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Brat Magdy Gessler szczerze o swojej siostrze: "Jest idealnym produktem medialnym i własnością TVN"

Brat Magdy Gessler szczerze o swojej siostrze: "Jest idealnym produktem medialnym i własnością TVN"

20.09.2016, godz. 10:15
Magda Gessler, Piotr Ikonowicz
foto: Fotomontaż SE.pl

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, słynie z tego, że angażuje się w życie społeczne i polityczne, pomagając potrzebującym. W jednym z wywiadów powiedział szczerze, co sądzi na temat własnej siostry.

Piotr Ikonowicz to osoba o wielkim sercu. Od lat angażuje się w walkę z niesprawiedliwością. Pomaga potrzebującym, których niegodziwcy chcą pozbawić dachu nad głową. Kilka lat temu trafił nawet do aresztu za rzekome pobicie kamienicznika w czasie eksmisji pary staruszków. Ta sprawa na szczęście już jest za nim.

W rozmowie z serwisem wp.pl wypowiedział się na temat swojej siostry, Magdy Gessler. Czasem bowiem mówi się, że Ikonowicz jest kojarzony bardziej jako brat restauratorki, a nie człowiek walczący o ludzką godność. - Ja mam duże poczucie własnej wartości, które budują również otaczający mnie ludzie. Moja siostra, którą kocham, jest z kolei bardzo silną, ekspresyjną indywidualnością. To jest u niej naturalne - tłumaczy Ikonowicz. - Oczywiście ma przy tym również sporo wad. Fakt, że "wypełnia" sobą przestrzeń wzbudza wiele skrajnych emocji. Jest wielbiona lub znienawidzona. Stała się idealnym produktem medialnym i własnością wielkiej korporacji, którą jest TVN - zdradza brat Gessler.

Zobacz: Magda Gessler obraża kobiety: "Nie wierzę w równouprawnienie!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: