ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Burdelmama gwiazdą telewizji? Wielka wpadka TTV!

Burdelmama gwiazdą telewizji? Wielka wpadka TTV!

16.12.2016, godz. 10:57

Królowe życia to nowy serial dokumentalny stacji TTV, która należy do grupy TVN. Jedną z bohaterek audycji jest wulgarna, lecz uczuciowa Dagmara z Kłodzka. Okazuje się, że prawdopodobnie była skazana za sutenerstwo i prowadzenie domu publicznego. Czy to możliwe, że ta radosna osoba przymuszała dziewczyny do seksu za pieniądze?!

TTV to jedna ze stacji Grupy TVN. Z roku na rok rozkręca się co raz bardziej i opierając się na zachodnich kanałach life stylowych, próbuje przyciągnąć widzów szokującymi programami. W tym sezonie tego typu audycją jest nowość - Królowe życia. Program to serial dokumentalny opowiadający losy trzech głównych bohaterów, którzy mają nietuzinkowe życia. Jedną z nich jest Dagmara.

- Dagmara po latach tułaczki po świecie i wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych postanowiła wrócić do rodzinnego Kłodzka. Z powrotem przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech - czytamy o bohaterce na stronie programu.

- Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Bezkompromisowa i otwarta na ludzi. Ma żyłkę do interesów. Przyznaje, że grzeszy – za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie. Dogaduje się z bezdomnym Ryśkiem, zupełnie nie znajduje natomiast zrozumienia u innych kobiet - widnieje w opisie na stronie Królowych życia.

Jak donosi pudelek.pl, najbardziej barwna bohaterka show, to tak naprawdę była burdelmama - Dagmara K., która spędziła w więzieniu kilka lat za swoje grzechy. Kobieta ma ich na koncie sporo. - Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - czytamy na stronie swidnica.po.gov.pl.

Dla Dagmary K. pracowało 14 kobiet, które dzieliły się z nią zarobkiem po połowie. Jeśli chciały odejść, K. kazała im pracować za darmo w ramach "kary finansowej". - Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych - dowiadujemy się z portalu swidnica.po.gov.pl.

W jednym z odcinków Dagmara przyznała się, że kilka lat spędziła w więzieniu. Wspomniała jej o tym koleżanka. - Nie przypominaj mi o tym - skończyła krótko matka Conanka. Czy to możliwe, żeby stacja TTV promowała byłą przestępczynie zmuszającą kobiety do prostytucji?

Dagmara z Królowych życia jest wulgarna i bezpośrednia, ma dziwnych znajomych, którzy pasują do typu gangstera. Wystrój jej mieszkania świadczy o tym, że w jakiś sposób musiała się dorobić. Z drugiej strony, czy to wystarczy, by kogoś osądzać?

Jak myslicie? Dagmara z programu była burdelmamą?

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Uczestniczka oskarżona o straszną ZBRODNIĘ! Jest komentarz!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: