ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy "Druga szansa": Kupują Sochę dla Kożuchowskiej

"Druga szansa": Kupują Sochę dla Kożuchowskiej

14.04.2017, godz. 02:00
MAŁGORZATA SOCHA
MAŁGORZATA SOCHA foto:

Dwie wielkie gwiazdy w serialu "Druga szansa". Po odejściu Mai Ostaszewskiej (45 l.) produkcja TVN postanowiła zatrudnić nową gwiazdę, która stanęłaby u boku Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.). Wybór padł na Małgorzatę Sochę (37 l.). Przekonać ją ma stawka 12 tys. zł za dzień pracy.

Do tej pory w serialu "Druga szansa" to Kożuchowska grała pierwsze skrzypce. Nie podobało się to Ostaszewskiej, która właśnie zrezygnowała z grania w tej produkcji. Kiedy ją zatrudniano, myślała, że będzie miała rolę równorzędną. Uznała jednak, iż za mało jest jej na wizji i wybrała nowy serial TVN, gdzie ma grać już główną rolę.

- Wraz ze zmianą obsady zmienił się także producent. W czwartej serii będzie nim Robert Wieczorek, który współpracował z Sochą w takich produkcjach jak: "Na Wspólnej" i "Brzydula". Małgosia została zaproszona na próbne zdjęcia do 4. serii - zdradza nam nasz informator.

Przez miesiąc na planie "Drugiej szansy" Socha ma możliwość zarobienia ok. 120 tys. zł, bo na planie będzie co najmniej 10 dni w miesiącu. 

Zobacz: Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: