ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Finał X Factor: Zwycięzca Gienek Loska 100 000 zł odda żonie

Finał X Factor: Zwycięzca Gienek Loska 100 000 zł odda żonie

06.06.2011, godz. 07:36
Gienek Loska
foto:

Spełnił się wielki sen Gienka Loski (36 l.). Pochodzący z Białorusi artysta, o którym jurorka Maja Sablewska (31 l.) mawia, że ma watę na głowie, wygrał pierwszą edycję show "X Factor". Do jego kieszeni trafił czek na 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

Finaliści śpiewali wczoraj po dwie piosenki. Jedną w duetach. Ada Szulc (21 l.) z Basią Trzetrzelewską (57 l.), Gienek Loska (36 l.) z Maciejem Maleńczukiem (50 l.), a Michał Szpak (21 l.) ze zwyciężczynią brytyjskiej edycji show Aleksandrą Burke (23 l.).

- Jesteś najlepsza technicznie - rozpływał się nad Adą Kuba Wojewódzki (48 l.), a Czesław Mozil (32 l.) ocierał łzy wzruszenia. - Powinieneś wygrać - mówiła Maja o Szpaku. - Rewelacja - usłyszał od jurorów Loska.

Przeczytaj koniecznie: X Factor FINAŁ – KTO WYGRAŁ: GIENEK LOSKA! Gienek WYGRAŁ z MICHAŁEM SZPAKIEM! ADA SZULC trzecia - zapis relacji NA ŻYWO

Emocje sięgnęły jednak zenitu, gdy w niedzielną noc trójka artystów wyszła na scenę, by usłyszeć werdykt widzów. - Zwycięzcą polskiej edycji programu "X Factor" jest Gienek Loska! - wykrzyczał to prowadzący Jarosław Kuźniar (33 l.). Decyzja widzów nie zdziwiła 36-latka. Jak przyznał "troszeczkę" spodziewał się wygranej.

A co z nią zrobi? - Już mówiłem. Nie będę się powtarzał - powiedział zwycięzca.

Gienek już dawno postanowił przekazać wygrane 100 tysięcy żonie. - Ona lepiej się tym zajmie - mówił w rozmowie z "Super Expressem". - Jest, że tak powiem, moją menedżerką domową.

Drugie miejsce zajął Michał Szpak z Jasła, a trzecie - Ada Szulc z Chrzanowa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: